Jonas Brothers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jonas Brothers

BG Fanclub
 
ИндексMusicПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Nick i diabet?

Go down 
+8
megito_njk_jonas
joe_jonas96
V.I.P_fen4e
bibi_bg
cveti_love_NiCk
swiss__kiss
iou
den4
12 posters
АвторСъобщение
den4

den4


Брой мнения : 2
Registration date : 06.09.2009

Nick i diabet? Empty
ПисанеЗаглавие: Nick i diabet?   Nick i diabet? Icon_minitimeНед Сеп 06, 2009 4:57 pm

Hi na vsichki fen4eta vuprosa mi e viarno li e che Nick ima diabet? ako e taka tova e mn losho no i sus nego izobshto ne se ostavia da e po razlichen ot drugite Smile) yeah
Върнете се в началото Go down
iou
фен
фен



Брой мнения : 178
Местожителство : rq
Registration date : 02.03.2009

Nick i diabet? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nick i diabet?   Nick i diabet? Icon_minitimeНед Сеп 06, 2009 6:13 pm

ДА! ВЯРНО Е МНОГО Е МЪЧНО,КАТО СЕ СЕТЯ ПЛАЧА И ЦЯЛ ДЕН СЪМ ТЪЖНА ПОЧТИ ЗНАМ КАКВО Е... ЗАЩОТО ИМАМ ТРИ РОДНИНИ ,КОИТО ИМАТ ДИАБЕТ плач .ТОВА НЕ ГО ПРАВИ РАЗЛИЧЕН... НЕ! И ТОЙ ИМА ОЧИ,УШИ,УСНИ,ТЯЛО И.Т.Н
плач плач плач плач плач плач


Последната промяна е направена от cecuki на Чет Май 27, 2010 4:44 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
swiss__kiss

swiss__kiss


Брой мнения : 37
Age : 32
Местожителство : Кюстендил
Registration date : 29.08.2009

Nick i diabet? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nick i diabet?   Nick i diabet? Icon_minitimeСря Сеп 09, 2009 5:56 pm

Da taka e!Imadiabet i dori pishe pesen za tova "A little bit longer"(strahotna e)!Toi nosi i medalion koito go opredelq kato takav!Razbral e na 13 i parvoto ne6to koeto e pital e dali 6te umre!Mnogo tyjno! плач плач плач плач плач
Върнете се в началото Go down
cveti_love_NiCk
Нов
Нов
cveti_love_NiCk


Брой мнения : 15
Age : 29
Местожителство : Враца
Registration date : 20.08.2009

Nick i diabet? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nick i diabet?   Nick i diabet? Icon_minitimeСъб Сеп 26, 2009 3:46 pm

За сажаление я вярно Nick i diabet? 806465 Nick i diabet? 806465 Nick i diabet? 806465
Върнете се в началото Go down
bibi_bg
супер фен
супер фен
bibi_bg


Брой мнения : 134
Age : 32
Местожителство : софия
Registration date : 30.12.2008

Nick i diabet? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nick i diabet?   Nick i diabet? Icon_minitimeСъб Сеп 26, 2009 5:53 pm

а на мен като ми откриха мойто заболяване и първото нещо което попитах лекарите в болницата беше: "добре а сега може ли да ми свалите тия гадни системи защото иглите направо ме убиват?" (и не се шегувам!) и после май питах дали сеналага да живея като монахиня...ама то толко и ми е бил акъла у главата, явно съм го приемала повече на шега, преди да разбера че е много сериозно и се мре от тва.(ако не спазваш това което са ти казали, иначе да чукна на дърво съм си ок Smile )
Върнете се в началото Go down
swiss__kiss

swiss__kiss


Брой мнения : 37
Age : 32
Местожителство : Кюстендил
Registration date : 29.08.2009

Nick i diabet? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nick i diabet?   Nick i diabet? Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 10:30 pm

WOW Бибче ами ти от какво си болничка???? Shocked Shocked scratch
Върнете се в началото Go down
bibi_bg
супер фен
супер фен
bibi_bg


Брой мнения : 134
Age : 32
Местожителство : софия
Registration date : 30.12.2008

Nick i diabet? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nick i diabet?   Nick i diabet? Icon_minitimeВто Сеп 29, 2009 6:44 pm

епилепсия.това е заболяване на нервната система, получават се едни пристъпи, т.н. гърчове...бла бла бла...смисал не че се нервирам нали ами там някви импулси получава онаа част на мозъка и нз си кво... и примерно алкохол не трябва да пия, не трябва да гледам в мигащи светлини...абе нали сте гледали по филмите...има много такива.ама в крайна сметка ако не ви бях казала никога нямаше да разберете че ми има нещо защото съм си съвсем нормален човек. соу, дъ поинт ис: всички сме хора, с еднакви права сме, един и същи въздух дишаме, без значение че някой има диабет, друг епилепсия, трети е чернокож, четвърти не завършил осми клас, пети говорил японски и практикува куондо ли там кво беше, десети мрази шоколад и т.н.
Върнете се в началото Go down
V.I.P_fen4e

V.I.P_fen4e


Брой мнения : 15
Age : 26
Местожителство : Plovdiv
Registration date : 03.01.2010

Nick i diabet? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nick i diabet?   Nick i diabet? Icon_minitimeВто Яну 05, 2010 9:12 pm

bibi_bg написа:
епилепсия.това е заболяване на нервната система, получават се едни пристъпи, т.н. гърчове...бла бла бла...смисал не че се нервирам нали ами там някви импулси получава онаа част на мозъка и нз си кво... и примерно алкохол не трябва да пия, не трябва да гледам в мигащи светлини...абе нали сте гледали по филмите...има много такива.ама в крайна сметка ако не ви бях казала никога нямаше да разберете че ми има нещо защото съм си съвсем нормален човек. соу, дъ поинт ис: всички сме хора, с еднакви права сме, един и същи въздух дишаме, без значение че някой има диабет, друг епилепсия, трети е чернокож, четвърти не завършил осми клас, пети говорил японски и практикува куондо ли там кво беше, десети мрази шоколад и т.н.
Съжелявам за теб плач и междодругото ти си права всички сме еднакви.Ник дори да има ДИАБЕТ пак е най-умен,най-красив,и има най-хубав глас in love i love you yeah според мен
Върнете се в началото Go down
joe_jonas96

joe_jonas96


Брой мнения : 74
Age : 27
Местожителство : Plovdiv
Registration date : 27.12.2009

Nick i diabet? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nick i diabet?   Nick i diabet? Icon_minitimeСря Яну 06, 2010 11:46 am

И на мене Ник ми харесва но На 1 място е Джо разбизасе
Върнете се в началото Go down
megito_njk_jonas

megito_njk_jonas


Брой мнения : 70
Age : 31
Местожителство : Земя на страстта
Registration date : 09.01.2010

Nick i diabet? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nick i diabet?   Nick i diabet? Icon_minitimeПет Яну 15, 2010 11:36 pm

Да,истина е,за съжаление.Когато го разбрах,едва не се разплаках.За пръв път виждах Ник тъжен,а покрай него и братята му...Цялата тази история е много тъжна.Песента,която е написал за диабета си,както вече казахте,е страхотна.Всичко,което правят Джонас,е супер.Обичам си го Ник! i love you
Върнете се в началото Go down
Verona




Брой мнения : 5
Registration date : 09.05.2010

Nick i diabet? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nick i diabet?   Nick i diabet? Icon_minitimeНед Май 09, 2010 12:30 pm

Да за съжеление има,но пък е много талантлив музикант.Всяко зло за добро.
Върнете се в началото Go down
iou
фен
фен



Брой мнения : 178
Местожителство : rq
Registration date : 02.03.2009

Nick i diabet? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nick i diabet?   Nick i diabet? Icon_minitimeЧет Май 27, 2010 4:47 pm

Точно Verona! Всяко зло за добро Smile Може да има диабет,но пък има талант (и то голям,но да не засягам чувстава на другите фенки... с извинение)
Върнете се в началото Go down
natity91




Брой мнения : 3
Registration date : 24.06.2010

Nick i diabet? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nick i diabet?   Nick i diabet? Icon_minitimeЧет Юни 24, 2010 7:52 pm

Наистина е гадно.. като всяка болест.. Sad Но вярвам, че ще живее дълго и щастливо Smile Той е страхотен музикант със страхотен глас !!! in love
Върнете се в началото Go down
Simona_11

Simona_11


Брой мнения : 17
Age : 25
Местожителство : софия
Registration date : 03.10.2010

Nick i diabet? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nick i diabet?   Nick i diabet? Icon_minitimeНед Окт 03, 2010 6:57 pm

Да,за съжаление е така.Когато го разбрах,едва не се разплаках.За пръв път виждах Ник тъжен,а покрай него и братята му...Цялата тази история е много тъжна.Песента,която е написал за диабета си,както вече казахте,е страхотна.Всичко,което правят Джонас,е супер.Обичам си го Ник!
Върнете се в началото Go down
radinaa99

radinaa99


Брой мнения : 26
Местожителство : Sliven,Bulgaria
Registration date : 03.10.2010

Nick i diabet? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nick i diabet?   Nick i diabet? Icon_minitimeВто Дек 28, 2010 10:59 pm

Ник е страхотен!! Много съжелявам ,че има диабет а и песента му е супер.. подкрепям всички мнения по-горе. Когато се сетя за това плача много го обичам и не искам да страда.. дано се оправи плач плач плач плач плач плач плач плач i love you
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Nick i diabet? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nick i diabet?   Nick i diabet? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Nick i diabet?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» nick jonas
» I love you,Nick!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Jonas Brothers :: Nick Jonas-
Идете на: