Jonas Brothers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jonas Brothers

BG Fanclub
 
ИндексMusicПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Jonas Skypes

Go down 
+8
jonas feb
JoBros
sisbaby
_Sun_Shine
cveti_love_NiCk
bibi_bg
elizabeth_6
joe_jonas96
12 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
joe_jonas96

joe_jonas96


Брой мнения : 74
Age : 27
Местожителство : Plovdiv
Registration date : 27.12.2009

Jonas Skypes Empty
ПисанеЗаглавие: Jonas Skypes   Jonas Skypes Icon_minitimeПон Дек 28, 2009 3:30 am

Някой знае ли скайповете на Jonas.
Кажете ги и да и пишем да дойдат в България.

yeah yeah yeah
Върнете се в началото Go down
elizabeth_6
Нов
Нов
elizabeth_6


Брой мнения : 193
Age : 29
Местожителство : София
Registration date : 02.08.2009

Jonas Skypes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jonas Skypes   Jonas Skypes Icon_minitimeПон Дек 28, 2009 4:01 pm

Джонас нямат скайпове, дори самите те го казаха един път. Имат само страници във Фейсбук, МайСпейс и Туитър Wink
Върнете се в началото Go down
joe_jonas96

joe_jonas96


Брой мнения : 74
Age : 27
Местожителство : Plovdiv
Registration date : 27.12.2009

Jonas Skypes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jonas Skypes   Jonas Skypes Icon_minitimeПон Дек 28, 2009 5:22 pm

Благодаря ти за разяснението.
Върнете се в началото Go down
elizabeth_6
Нов
Нов
elizabeth_6


Брой мнения : 193
Age : 29
Местожителство : София
Registration date : 02.08.2009

Jonas Skypes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jonas Skypes   Jonas Skypes Icon_minitimeПон Дек 28, 2009 7:50 pm

Моля, пак заповядай Wink
Върнете се в началото Go down
Merry_Je
Гост




Jonas Skypes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jonas Skypes   Jonas Skypes Icon_minitimeСря Яну 06, 2010 4:42 pm

koi ti kaza 4e nqmat skypeta hahahahahaha laughter laugh ne iskam da se hvalq no az si pi6a s tqh ot 1 godinaa i stanahme nai dobri priqteli daje za malko da tragna s Nick ama ne6to ne stana mad плач imat regisraciq i v xat.com are 4ao kiss in love 4e mi zvanqt
Върнете се в началото Go down
bibi_bg
супер фен
супер фен
bibi_bg


Брой мнения : 134
Age : 32
Местожителство : софия
Registration date : 30.12.2008

Jonas Skypes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jonas Skypes   Jonas Skypes Icon_minitimeНед Яну 10, 2010 10:20 pm

бате са за кво ме дразниш? НИКОЙ В ЩАТИТЕ НЕ ПОЛЗВА СКАЙП! даже масово и българите дето са там не го ползват.
а иначе те и на мене днеска ми звъняха че ше идват до софия да пиеме кафе че не сме се виждали от една седмица ама немааааа laugh laughter
Върнете се в началото Go down
joe_jonas96

joe_jonas96


Брой мнения : 74
Age : 27
Местожителство : Plovdiv
Registration date : 27.12.2009

Jonas Skypes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jonas Skypes   Jonas Skypes Icon_minitimeПон Яну 11, 2010 7:49 pm

А пък ас бях на Кевин на сватбата и след тва дойдохме до българия(без булката разбирасе)да хапнем по едно дюнерче и да си побъбрим по мъжки. laughter
Върнете се в началото Go down
cveti_love_NiCk
Нов
Нов
cveti_love_NiCk


Брой мнения : 15
Age : 29
Местожителство : Враца
Registration date : 20.08.2009

Jonas Skypes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jonas Skypes   Jonas Skypes Icon_minitimeНед Фев 14, 2010 8:38 pm

мечтайте си мечтите са безплатни се пакк laughter
Върнете се в началото Go down
joe_jonas96

joe_jonas96


Брой мнения : 74
Age : 27
Местожителство : Plovdiv
Registration date : 27.12.2009

Jonas Skypes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jonas Skypes   Jonas Skypes Icon_minitimeПон Фев 15, 2010 10:16 pm

Вярно е Безплатни са. yeah
Върнете се в началото Go down
bibi_bg
супер фен
супер фен
bibi_bg


Брой мнения : 134
Age : 32
Местожителство : софия
Registration date : 30.12.2008

Jonas Skypes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jonas Skypes   Jonas Skypes Icon_minitimeВто Фев 16, 2010 7:59 pm

бе тая са извинявам се че го казвам ама е яко зле
ей сега ще тръгнат да се занимават с некво 10 годишно лапе при положение че са заобиколени от красиви момичета на техните години и милиони пощурели фенки laugh
аз пък се снимах с тях laugh laugh laugh
Върнете се в началото Go down
_Sun_Shine




Брой мнения : 1
Registration date : 31.03.2010

Jonas Skypes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jonas Skypes   Jonas Skypes Icon_minitimeСря Мар 31, 2010 6:34 pm

hora 4estno da vi kagaja nick ima skype dori sum si pisala s nego i si govorihme i go vidqh na kamerata taka 4e ima toi skype
i hora sleste na zemqta te sa si normalno hora a i trimata si amat gajeta taka4e nikoi ot tqh nqma da trugva s koito i dea bilo ot bulgariq
Върнете се в началото Go down
elizabeth_6
Нов
Нов
elizabeth_6


Брой мнения : 193
Age : 29
Местожителство : София
Registration date : 02.08.2009

Jonas Skypes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jonas Skypes   Jonas Skypes Icon_minitimeЧет Апр 01, 2010 8:51 am

Мила ми _Sun_Shine никой от нас не твърди, че те не са обикновени момчета, а напротив - това всички го знаем и то много добре. Wink И както каза по-горе Биби в Америка дори не използват скайп. И изобщо не си мислим, че е възможно някой от тях да тръгне с някое момиче от нас, ние просто така си говорим и в това няма нищо лошо, защото мечтите и без това са безплатни, нали. Пък ти щом си си писала с Ник и си го виждала Браво, голяма късметлийка си, поздравления. Wink

ПП. Ако обичаш първо се информирай както трябва ппреди да пишеш такива неща, защото Кевин е женен за Даниел, а не просто си има гадже; Джо и Деми са заедно, да това е вярно, но Ник и Селена не са заедно, докато те самите не го кажат, вместо да го четем само от клюкарските списания.

ПС. Пиши на кирилица, ако обичаш.
Върнете се в началото Go down
sisbaby

sisbaby


Брой мнения : 5
Age : 29
Местожителство : BG
Registration date : 15.06.2010

Jonas Skypes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jonas Skypes   Jonas Skypes Icon_minitimeВто Юни 15, 2010 2:04 pm

Нямат скайп.Пък дори и да имат няма да тръгнат да го дават на всеки щото феновете ще ги правят на луди. А ако някой се е написал като тях и ви е излъгал че е някои от тях значи сте мн зле да му вярвяте Jonas Skypes F3qtz
Върнете се в началото Go down
moon_gir
Гост




Jonas Skypes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jonas Skypes   Jonas Skypes Icon_minitimeСря Юни 16, 2010 5:15 pm

abe mnogo ste zle...v amerika ne polzvali skype....tova sa palni gluposti....potarsete v skype da vidite kolko mnogo amerikanski potrebiteli ima...:X:X:X i te sig polzvat skype.... a i momi4eto vi kazva 4e e vijdalo Nick na kamerata! az imam pone 30 poznati po amerika i o6te 4 pati tolkova hora s koito si pisha ei taka, taka 4e ne mi razpravqite 4e ne polzvat tam! Bila sam i tam i vsi4ki si polzvat skype...samo4e vie ste mnogo gllupavi i jiveete v nqkakav izmilsen svqt...pomislete malko realno...pfffffffffffff
Върнете се в началото Go down
JoBros
Нов
Нов
JoBros


Брой мнения : 78
Местожителство : София
Registration date : 20.08.2009

Jonas Skypes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jonas Skypes   Jonas Skypes Icon_minitimeСъб Юни 19, 2010 8:53 am

Честно казано не знам дали в Америка ползват скайп... Предполагам, да. Но 1 е сигурно - Джонас намат скайпове Wink Просто няма как... 1во, че са много заети и нямат никакво време да се занимават със скайп. 2ро, че те казаха, че нямат лични регистрации, където и да е, освен в тлитър... Вие, които си мислите, че имат, явно не сте им големи фенове, щом не им гледате интервютата и лайв чатовете.
Върнете се в началото Go down
jonas feb




Брой мнения : 2
Age : 26
Местожителство : Sofia
Registration date : 25.06.2010

Jonas Skypes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jonas Skypes   Jonas Skypes Icon_minitimeПет Юни 25, 2010 8:19 pm

Merry_Je написа:
koi ti kaza 4e nqmat skypeta hahahahahaha laughter laugh ne iskam da se hvalq no az si pi6a s tqh ot 1 godinaa i stanahme nai dobri priqteli daje za malko da tragna s Nick ama ne6to ne stana mad плач imat regisraciq i v xat.com are 4ao kiss in love 4e mi zvanqt
i kvi sum i skype kut tolkova mn znae6?
Върнете се в началото Go down
elizabeth_6
Нов
Нов
elizabeth_6


Брой мнения : 193
Age : 29
Местожителство : София
Registration date : 02.08.2009

Jonas Skypes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jonas Skypes   Jonas Skypes Icon_minitimeСъб Юни 26, 2010 2:03 pm

Нали не мислете, че дори и да имаха скайпове, което не ми се вярва, защото те самите го казаха някой от нас или другите им фенове ще ги знае. Едвали са толкова глупави, че да си пишат с някой примерно по скайп и да кажат приятно ми е аз съм еди кой си Джонас. Ако искам аз ей сегичка мога да си направя скайп с името пр Ник Джонас и да казвам, че е той. НЕ бъдете толкова доверчиви!


Последната промяна е направена от elizabeth_6 на Сря Авг 04, 2010 10:41 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
vasko-fe
Гост




Jonas Skypes Empty
ПисанеЗаглавие: :) :) :)   Jonas Skypes Icon_minitimeСъб Юли 03, 2010 4:58 pm

тва е официалният skype na ник jonas и съм сигорен че е на него от сигорен човек и в саитове. Скайп име nicholas_jerry_jonas_
Име и фамилия Nick J
Настроение Yes. The dates for our tour was changed. These days we're so busy and that's why we decide to make lot of changes ...
Рождена дата 16 септември 1992 г.
Възраст 17
Говорим език английски
Местоположение Съединени щати
Абонати 954
Представяне I'm one boy with one big dream to meet with the world. I suffer from one disease called diabetes. I try to go ahead and fight with the life doesn't matter what waits me ...

добавете го и го питаите дали ще идва в българия
Върнете се в началото Go down
sisbaby

sisbaby


Брой мнения : 5
Age : 29
Местожителство : BG
Registration date : 15.06.2010

Jonas Skypes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jonas Skypes   Jonas Skypes Icon_minitimeСъб Юли 10, 2010 2:30 pm

Приемете че нямат скайп и това е Пък в америка не използват мн хора скайп Потърсете в скайп Съединени щати и да видите колко малко хора ви излизат
Върнете се в началото Go down
joefan82

joefan82


Брой мнения : 39
Age : 41
Местожителство : Бургас
Registration date : 23.07.2010

Jonas Skypes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jonas Skypes   Jonas Skypes Icon_minitimeПон Авг 02, 2010 9:58 am

Джо има Скайп, даже ми беше писал,но само едно благодаря, понеже е много зает.
Всеки ден прибавя фенове, вече има 2000 и нещо фена. Даже беше дал Скайповете на Никол Андерсън и Челси Стъб.Беше ги написал на профила си.Онзи ден беше написал,че репетират с групата за турнето и че на 4 август ще имат лайв чат в Камбио.
Върнете се в началото Go down
elizabeth_6
Нов
Нов
elizabeth_6


Брой мнения : 193
Age : 29
Местожителство : София
Registration date : 02.08.2009

Jonas Skypes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jonas Skypes   Jonas Skypes Icon_minitimeСря Авг 04, 2010 10:43 pm

Ок, да приемем, че имат скайп, тогава joefan82 може ли да споделиш с нас какъв е той?
Върнете се в началото Go down
joefan82

joefan82


Брой мнения : 39
Age : 41
Местожителство : Бургас
Registration date : 23.07.2010

Jonas Skypes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jonas Skypes   Jonas Skypes Icon_minitimeЧет Авг 05, 2010 8:58 am

elizabeth_6 написа:
Ок, да приемем, че имат скайп, тогава joefan82 може ли да споделиш с нас какъв е той?

На Джо скайпа е:
official_joe_jonas

Но постоянно е скрит, много рядко е онлайн или отпочиващ.Разбираемо е,не може да си пише с всичките 2134 фена.
Както има и профил в Туитър:http://twitter.com/joejonas

Също има профил във Фейсбук и майспейс.
Но не очаквайте, че ще можете да пишете на Джо по Скайп,цяло чудо ще е ако ви отговори.Той прибавя феновете,но много рядко пише,прекалено са заети.
Ето сега в момента си е писал, че е зает,а днеска беше писал,че много му е харесал вчерашния чат в Камбио.
Върнете се в началото Go down
JB_fenchy_;pp

JB_fenchy_;pp


Брой мнения : 12
Age : 29
Registration date : 05.09.2010

Jonas Skypes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jonas Skypes   Jonas Skypes Icon_minitimeНед Сеп 05, 2010 3:06 pm

_Sun_Shine написа:
hora 4estno da vi kagaja nick ima skype dori sum si pisala s nego i si govorihme i go vidqh na kamerata taka 4e ima toi skype
i hora sleste na zemqta te sa si normalno hora a i trimata si amat gajeta taka4e nikoi ot tqh nqma da trugva s koito i dea bilo ot bulgariq

moje li skype shte sum ti mn blagodarna ako mi go dadesh I love you
Върнете се в началото Go down
radinaa99

radinaa99


Брой мнения : 26
Местожителство : Sliven,Bulgaria
Registration date : 03.10.2010

Jonas Skypes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jonas Skypes   Jonas Skypes Icon_minitimeЧет Окт 07, 2010 3:10 pm

koi ti kaza 4e nqmat skypeta hahahahahaha laughter laugh ne iskam da se hvalq no az si pi6a s tqh ot 1 godinaa i stanahme nai dobri priqteli daje za malko da tragna s Nick ama ne6to ne stana mad плач imat regisraciq i v xat.com are 4ao kiss in love 4e mi zvanq .........
ахахаххахаахахха глупости.. те нямат скайп а пък ако има някой който се пише ник или джо или пък кевин.. е то това е лъжа и аз може да си измисля такъв Wink
Върнете се в началото Go down
joefan82

joefan82


Брой мнения : 39
Age : 41
Местожителство : Бургас
Registration date : 23.07.2010

Jonas Skypes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jonas Skypes   Jonas Skypes Icon_minitimeПет Окт 08, 2010 12:24 pm

radinaa99 написа:
koi ti kaza 4e nqmat skypeta hahahahahaha laughter laugh ne iskam da se hvalq no az si pi6a s tqh ot 1 godinaa i stanahme nai dobri priqteli daje za malko da tragna s Nick ama ne6to ne stana mad плач imat regisraciq i v xat.com are 4ao kiss in love 4e mi zvanq .........
ахахаххахаахахха глупости.. те нямат скайп а пък ако има някой който се пише ник или джо или пък кевин.. е то това е лъжа и аз може да си измисля такъв Wink

Не бъди толкова сигурна, и Джо и Ник имат Скайп,както и Майли и Селена.Лично Джо беше дал Скайпа на Майли,Селена,Челс и Никол Андерсън и са истински,както беше дал и на други Дисни Звезди.Това че са известни,не означава,че не може да имат Скайп,те са нормални хора като всички нас.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Jonas Skypes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jonas Skypes   Jonas Skypes Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Jonas Skypes
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Jonas soundtrack

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Jonas Brothers :: Jonas Brothers :: Jonas Brothers-
Идете на: