Jonas Brothers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jonas Brothers

BG Fanclub
 
ИндексMusicПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Ник Джонас излизал с две мацки

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Peychev




Брой мнения : 3
Registration date : 01.07.2010

Ник Джонас излизал с две мацки Empty
ПисанеЗаглавие: Ник Джонас излизал с две мацки   Ник Джонас излизал с две мацки Icon_minitimeПет Юли 02, 2010 3:14 pm

Най-малкият от „Джонас брадърс" - Ник, излизал едновременно с две от колежките си от мюзикъла Les Miserables. Той имал репутацията на разбивач на дамски сърца и хич не си поплювал в това да го поддържа.

Така че за него било съвсем естествено да се вижда едновременно с Луси Джоунс и Саманта Баркс.

„Ник просто се забавлява", казват по този повод негови приятели. Ник, който излизаше с Майли Сайръс, категорично отрича да се среща с двете момичета. „Историята за това, че се срещам с две от моите колежки Саманта и Луси не е вярна. Аз обичам и уважавам хората, с които работя", написа той в Twitter вчера.
Върнете се в началото Go down
megito_njk_jonas

megito_njk_jonas


Брой мнения : 70
Age : 31
Местожителство : Земя на страстта
Registration date : 09.01.2010

Ник Джонас излизал с две мацки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ник Джонас излизал с две мацки   Ник Джонас излизал с две мацки Icon_minitimeСря Сеп 08, 2010 10:52 pm

Още преди да прочета докрай информацията,знаех,че не е вярно.Просто не е в стила на Ник.Той е доказателство за това,че все още има сериозни момчета,които не си сменят момичетата за разнообразие.Такива момчета като него,за съжаление,са рядкост...
Ник е обяснил отношението си към двете момичета и с това е затворил устите на всички,които са разпространявали грешна информация.
Върнете се в началото Go down
Lady_Mi

Lady_Mi


Брой мнения : 3
Registration date : 11.09.2010

Ник Джонас излизал с две мацки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ник Джонас излизал с две мацки   Ник Джонас излизал с две мацки Icon_minitimeСъб Сеп 11, 2010 7:24 pm

megito_njk_jonas написа:
Още преди да прочета докрай информацията,знаех,че не е вярно.Просто не е в стила на Ник.Той е доказателство за това,че все още има сериозни момчета,които не си сменят момичетата за разнообразие.Такива момчета като него,за съжаление,са рядкост...
Ник е обяснил отношението си към двете момичета и с това е затворил устите на всички,които са разпространявали грешна информация.

И аз мисля така.
Върнете се в началото Go down
Simona_11

Simona_11


Брой мнения : 17
Age : 25
Местожителство : софия
Registration date : 03.10.2010

Ник Джонас излизал с две мацки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ник Джонас излизал с две мацки   Ник Джонас излизал с две мацки Icon_minitimeНед Окт 03, 2010 6:50 pm

megito_njk_jonas написа:
Още преди да прочета докрай информацията,знаех,че не е вярно.Просто не е в стила на Ник.Той е доказателство за това,че все още има сериозни момчета,които не си сменят момичетата за разнообразие.Такива момчета като него,за съжаление,са рядкост...
Ник е обяснил отношението си към двете момичета и с това е затворил устите на всички,които са разпространявали грешна информация.
Аз също мисля така! sux
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ник Джонас излизал с две мацки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ник Джонас излизал с две мацки   Ник Джонас излизал с две мацки Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ник Джонас излизал с две мацки
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Jonas Brothers :: Nick Jonas-
Идете на: