Jonas Brothers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jonas Brothers

BG Fanclub
 
ИндексMusicПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;]

Go down 
+9
pepi_9918
radinaa99
joe63
Simona_11
jb_fan_forever
Jonas_Brothers_fan#1
megito_njk_jonas
elizabeth_6
jonas_fenka
13 posters
АвторСъобщение
jonas_fenka

jonas_fenka


Брой мнения : 25
Age : 27
Registration date : 10.08.2010

Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;]   Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;] Icon_minitimeСъб Сеп 04, 2010 6:12 pm

Новата тийн звезда Джъстин Бийбър заяви пред медиите, че ще ступа без проблем и тримата Jonas Brothers.

16-годишният изпълнител заявил, че нито Ник, нито Кевин, нито пък Джо имат някакъв шанс срещу него в бой. „Мога да се справя и с тримата без никакъв проблем. Удрям доста добре, затова и лесно ще ги оправя“, заявил Джъстин Бийбър. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad mad
Върнете се в началото Go down
elizabeth_6
Нов
Нов
elizabeth_6


Брой мнения : 193
Age : 28
Местожителство : София
Registration date : 02.08.2009

Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;]   Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;] Icon_minitimeСъб Сеп 04, 2010 6:58 pm

Тоя па за к'ъв се мисли. Напоследък нещо много му се вдигна съмочувствието на тоя пикльо. Феновете му да не ми се обиждат, ама тоя е станал страшно нагъл и нямам думи просто... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
megito_njk_jonas

megito_njk_jonas


Брой мнения : 70
Age : 31
Местожителство : Земя на страстта
Registration date : 09.01.2010

Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;]   Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;] Icon_minitimeВто Сеп 07, 2010 1:27 pm

[b]Първо искам да кажа едно голямо ИЗВИНАВАЙТЕ на феновете на Джъстин Бийбър за това,което ще напиша.Искам също така да уточня,че не вярвам на всичко,което се пише и говори по медиите.Отначало Джъстин ми беше безразличен и ми беше все едно какво се шуми около него.Като визия не е мой тип.Нищо в него не ми харесва... No С течение на времето обаче забелязах,че много шум се вдига около него и то за нищо.Рядко може да се срещне написано нещо за успехите в кариерата му (пък и аз не съм търсила,за това съдя само от местата,в които се ровя да търся новини около нашите момчета).За Бийбър пише кое момиче си харесал,защо през почивнити си дни не дава автографи и т.н и т.н ... С всики изминал ден ми пада повече под очите ... Това няма значение.Нека аз не го харесвам,а той да си има почитатели.Но като прочетох това,което е казал за Джонас и още повече започна да ме нерви.Аз не мога да разбера JB дали ли са му повод,за да говори така?Съмнявам се...Много грозно от негова страна е да си прави реклама на чужд гръб.За мен Джъстин Бийбър е бил и ще си остане един самозабравил се тинейджър,който не стъпва по земята от самочувствие.Спирам вече...Не искам да ви отекчавам и благодаря на тези от вас,които прочетоха докрай мнението ми по въпроса.[b]
Върнете се в началото Go down
Jonas_Brothers_fan#1

Jonas_Brothers_fan#1


Брой мнения : 29
Age : 28
Местожителство : shumen
Registration date : 27.08.2010

Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;]   Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;] Icon_minitimeВто Сеп 07, 2010 3:24 pm

megito_njk_jonas написа:
[b]Първо искам да кажа едно голямо ИЗВИНАВАЙТЕ на феновете на Джъстин Бийбър за това,което ще напиша.Искам също така да уточня,че не вярвам на всичко,което се пише и говори по медиите.Отначало Джъстин ми беше безразличен и ми беше все едно какво се шуми около него.Като визия не е мой тип.Нищо в него не ми харесва... No С течение на времето обаче забелязах,че много шум се вдига около него и то за нищо.Рядко може да се срещне написано нещо за успехите в кариерата му (пък и аз не съм търсила,за това съдя само от местата,в които се ровя да търся новини около нашите момчета).За Бийбър пише кое момиче си харесал,защо през почивнити си дни не дава автографи и т.н и т.н ... С всики изминал ден ми пада повече под очите ... Това няма значение.Нека аз не го харесвам,а той да си има почитатели.Но като прочетох това,което е казал за Джонас и още повече започна да ме нерви.Аз не мога да разбера JB дали ли са му повод,за да говори така?Съмнявам се...Много грозно от негова страна е да си прави реклама на чужд гръб.За мен Джъстин Бийбър е бил и ще си остане един самозабравил се тинейджър,който не стъпва по земята от самочувствие.Спирам вече...Не искам да ви отекчавам и благодаря на тези от вас,които прочетоха докрай мнението ми по въпроса.[b]



аз съм на същото мнение! yeah
Върнете се в началото Go down
Jonas_Brothers_fan#1

Jonas_Brothers_fan#1


Брой мнения : 29
Age : 28
Местожителство : shumen
Registration date : 27.08.2010

Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;]   Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;] Icon_minitimeВто Сеп 07, 2010 5:30 pm

може да си помислите че това е извън темата но го гледайте

http://www.vbox7.com/play:798b7921
Върнете се в началото Go down
jb_fan_forever

jb_fan_forever


Брой мнения : 78
Age : 27
Местожителство : Sofia
Registration date : 29.04.2010

Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;]   Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;] Icon_minitimeСря Сеп 29, 2010 8:35 pm

"Ние не се страхуваме от Джъстин.."

Джонас казват, че не сестахуват от Justin Bieber и от успеха му. Дори обратното..:
"Мисля, че има място за всички. Ние не се страхуваме от нищо или се притеснявате за нищо. Ние просто искамe правим музиката, която обичаме. Ние сме горди от момчетата, които преследват мечтите си. Докато те го правят, ние ще ги подкрепяме напълно. "
Казал Кевин.. Е явно няма вражда между тях..

Линк: http://disneychannelstars-bg.blogspot.com/2010/09/blog-post_700.html

bravo bravo
Върнете се в началото Go down
Simona_11

Simona_11


Брой мнения : 17
Age : 25
Местожителство : софия
Registration date : 03.10.2010

Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;]   Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;] Icon_minitimeНед Окт 03, 2010 1:48 pm

Neutral [b]Първо искам да кажа едно голямо ИЗВИНАВАЙТЕ на феновете на Джъстин Бийбър за това,което ще напиша.Искам също така да уточня,че не вярвам на всичко,което се пише и говори по медиите.Отначало Джъстин ми беше безразличен и ми беше все едно какво се шуми около него.Като визия не е мой тип.Нищо в него не ми харесва... С течение на времето обаче забелязах,че много шум се вдига около него и то за нищо.Рядко може да се срещне написано нещо за успехите в кариерата му (пък и аз не съм търсила,за това съдя само от местата,в които се ровя да търся новини около нашите момчета).За Бийбър пише кое момиче си харесал,защо през почивнити си дни не дава автографи и т.н и т.н ... С всики изминал ден ми пада повече под очите ... Това няма значение.Нека аз не го харесвам,а той да си има почитатели.Но като прочетох това,което е казал за Джонас и още повече започна да ме нерви.Аз не мога да разбера JB дали ли са му повод,за да говори така?Съмнявам се...Много грозно от негова страна е да си прави реклама на чужд гръб.За мен Джъстин Бийбър е бил и ще си остане един самозабравил се тинейджър,който не стъпва по земята от самочувствие.Спирам вече...Не искам да ви отекчавам и благодаря на тези от вас,които прочетоха докрай мнението ми по въпроса.[b]
Върнете се в началото Go down
joe63

joe63


Брой мнения : 7
Registration date : 18.09.2010

Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;]   Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;] Icon_minitimeНед Окт 03, 2010 2:08 pm

Джонас направо ще го разбият.
Върнете се в началото Go down
joe63

joe63


Брой мнения : 7
Registration date : 18.09.2010

Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;]   Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;] Icon_minitimeНед Окт 03, 2010 2:08 pm

Джонас направо ще го разбият.
Върнете се в началото Go down
radinaa99

radinaa99


Брой мнения : 26
Местожителство : Sliven,Bulgaria
Registration date : 03.10.2010

Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;]   Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;] Icon_minitimeНед Окт 03, 2010 3:45 pm

Мразя Джъстин Бийбър.. Мисли се за голяма работа. Джонас са върха!!!!! Rolling Eyes in love
Върнете се в началото Go down
jb_fan_forever

jb_fan_forever


Брой мнения : 78
Age : 27
Местожителство : Sofia
Registration date : 29.04.2010

Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;]   Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;] Icon_minitimeСъб Окт 23, 2010 12:54 pm

вижте това клипче : http://vbox7.com/play:ac682701
Върнете се в началото Go down
snejnani
Гост




Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Анти-Джъстин Бийбър   Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;] Icon_minitimeСъб Окт 23, 2010 6:02 pm

МАЛЕЕЕЕЕ! affraid Suspect
Аз съм изумена! affraid affraid affraid
И е изнасилил 9 годишно момиченце affraid affraid affraid
affraid affraid affraid affraid affraid affraid
ПЕДОФИЛ,САТАНА ДОЛНА,ГРОЗНА ПЛЕШИВА МУУУУТРАААА,ПОР,ПИКНЯ,ДОЛЕН ЛЪЖЕЦ,ХОЛИГАН,БЕЗСРАМНИК!!! mad mad mad mad дупе дупе
Върнете се в началото Go down
elizabeth_6
Нов
Нов
elizabeth_6


Брой мнения : 193
Age : 28
Местожителство : София
Registration date : 02.08.2009

Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;]   Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;] Icon_minitimeНед Окт 24, 2010 11:23 am

Хах, това клипче го гледах преди и в началото как се вързах само, особено тво с маската на сцената, ама накрая се усетих. Клипчето е велико просто laugh
Върнете се в началото Go down
pepi_9918

pepi_9918


Брой мнения : 4
Местожителство : Lovech
Registration date : 08.11.2010

Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;]   Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;] Icon_minitimeЧет Ное 18, 2010 5:44 pm

Тоя пък и той щял да набие Jonas Brothers той може да бие само такива ЖЕНКИ като НЕГО Laughing Laughing Laughing Опа грешка той и тях не може да набие laughter
Върнете се в началото Go down
vestema

vestema


Брой мнения : 23
Age : 31
Местожителство : Габрово
Registration date : 31.12.2010

Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;]   Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;] Icon_minitimeНед Яну 02, 2011 7:45 pm

Този малък дребен хобит ужасно много ме нерви. Колкото е нисък толкова е противен и грозен. Дори не мисля че има кой знае какъв талант. Блее като сгазена овца. Направо се чудя на акъла на Ъшър как изобщо го е харесал. Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Mad Mad
Върнете се в началото Go down
JoBros
Нов
Нов
JoBros


Брой мнения : 78
Местожителство : София
Registration date : 20.08.2009

Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;]   Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;] Icon_minitimeНед Яну 09, 2011 9:18 pm

Не забравяйте, че това е група за фенове на Джонас, а не за анти фенове на Джъстин... Това той го каза НА ШЕГА в едно от първите си интервюта. Иначе е казвал много пъти, че са приятели и че ги харесва. Smile Не че го защитавам...
Върнете се в началото Go down
JB is the best
Нов
Нов
JB is the best


Брой мнения : 99
Age : 25
Местожителство : Пловдив
Registration date : 30.08.2009

Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;]   Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;] Icon_minitimeСъб Яну 15, 2011 8:07 pm

Еееееее, БРАВО!Един човек, който да казва че не го мрази!Много се чудя на акъла на другите, вие явно не сте истински ДЖОНАСКИ , ако бяхте нямаше да мразите никого! Джонасите тва го казаха на шега пък и аз мисля , че до някаква степен е и за раклама, всички списания говореха за това и така всички си спечелиха слава!Сори ако някой ми се е обидил, но това е моето мнение!
Върнете се в началото Go down
JB is the best
Нов
Нов
JB is the best


Брой мнения : 99
Age : 25
Местожителство : Пловдив
Registration date : 30.08.2009

Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;]   Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;] Icon_minitimeСъб Яну 15, 2011 8:08 pm

Еееееее, БРАВО!Един човек, който да казва че не го мрази!Много се чудя на акъла на другите, вие явно не сте истински ДЖОНАСКИ , ако бяхте нямаше да мразите никого! Джонасите тва го казаха на шега пък и аз мисля , че до някаква степен е и за раклама, всички списания говореха за това и така всички си спечелиха слава!Сори ако някой ми се е обидил, но това е моето мнение!
Върнете се в началото Go down
elizabeth_6
Нов
Нов
elizabeth_6


Брой мнения : 193
Age : 28
Местожителство : София
Registration date : 02.08.2009

Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;]   Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;] Icon_minitimeСъб Яну 15, 2011 9:49 pm

Не че нещо, ама не можеш да мразиш някой, който не познаваш. Затова тези, които не сме му фенове не го мразим, а просто не го харесваме Wink
Върнете се в началото Go down
Joe_Jonas-TheBest
Нов
Нов
Joe_Jonas-TheBest


Брой мнения : 156
Registration date : 23.02.2009

Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;]   Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;] Icon_minitimeНед Яну 16, 2011 12:26 pm

Аз пък съм фенка и на двете JB-та (Е, разбира се, че съм по-голяма фенка на Джонасите). Те казват, че са приятели и това, което е казал Джъстин е само на шега. Въпросът е до кога Джъстин ще съществува като JB, защото в момента Джонасите го съдят, защото си искат обратно JB-то. Надявам се Джонасите да имат по-добър адвокат, защото те са си JB Original. Very Happy
Върнете се в началото Go down
elizabeth_6
Нов
Нов
elizabeth_6


Брой мнения : 193
Age : 28
Местожителство : София
Registration date : 02.08.2009

Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;]   Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;] Icon_minitimeНед Яну 16, 2011 9:48 pm

Хехе, леле, наистина ли го съдят. Е това не го знаех. laugh
Дано спечелят де Smile
Върнете се в началото Go down
Joe_Jonas-TheBest
Нов
Нов
Joe_Jonas-TheBest


Брой мнения : 156
Registration date : 23.02.2009

Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;]   Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;] Icon_minitimeПон Яну 17, 2011 1:53 pm

На едно място пишеше, че Джонасите го съдят, ама в тоя сайт пише, че Дисни го съдят... ----> http://www.justinbieberzone.com/2010/08/omg-justin-bieber-is-getting-sued-by-disney-for-150-million-for-using-jb-initials/
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;]   Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;] Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Анти-Джъстин Бийбър... Вижте защо ;]
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Jonas Brothers :: Jonas Brothers :: Jonas Brothers-
Идете на: