Jonas Brothers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jonas Brothers

BG Fanclub
 
ИндексMusicПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 diabeta na nik

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
jonasfan_2105

jonasfan_2105


Брой мнения : 1
Registration date : 01.11.2010

diabeta na nik Empty
ПисанеЗаглавие: diabeta na nik   diabeta na nik Icon_minitimeЧет Ное 04, 2010 8:16 pm

spoko momi4eta diabet ne e bolest i se lekuva mn lesno pone spored edin doktor gledah go po ''na kafe'' i kaza 4e tam se lekyvalo s ne6to ama s ko (zabraih)!Mnogo go lovkam i iskam da e jiv i zdrav in love in love in love in love in love in love in love i love you i love you i love you i love you i love you i love you i love you kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss плач плач плач yeah yeah yeah
Върнете се в началото Go down
jb_fan_forever

jb_fan_forever


Брой мнения : 78
Age : 27
Местожителство : Sofia
Registration date : 29.04.2010

diabeta na nik Empty
ПисанеЗаглавие: Re: diabeta na nik   diabeta na nik Icon_minitimeЧет Мар 31, 2011 10:17 pm

Вижте линка : http://disneyfensite.blogspot.com/2011/03/blog-post_4688.html
Ето и статията :

Ник Джонас е можел да умре
Както знаете Ник е болен от диабет,но ако диагнозата му се беше забавила само с 2 дни той е можел да изпадне в кома и да умре.Ето както разкри Ник: 'Ако ми бяха поставили диагнозата само два дни по късно съм можел да изпадна в кома,а седмица по-късно съм можел да умра.Затова аз съм много благодарен,че съм жив и съм видял всичко това.Има моменти когато мисля, че животът ми ще бъде много по-лесно без диабета,но това е част от моето ДНК в този момент, това е ми даде един поглед върху живота.' - каза Ник.

sux плач Имал е щастие, че все още е жив и че всички ние го харесваме и обичаме ! in love in love kiss
Върнете се в началото Go down
radinaa99

radinaa99


Брой мнения : 26
Местожителство : Sliven,Bulgaria
Registration date : 03.10.2010

diabeta na nik Empty
ПисанеЗаглавие: Re: diabeta na nik   diabeta na nik Icon_minitimeНед Май 15, 2011 10:44 am

Да,това го знам. Хубавото е,че сега е добре. angel
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





diabeta na nik Empty
ПисанеЗаглавие: Re: diabeta na nik   diabeta na nik Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
diabeta na nik
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Jonas Brothers :: Nick Jonas-
Идете на: