Jonas Brothers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jonas Brothers

BG Fanclub
 
ИндексMusicПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Кой ви е любим?

Go down 
+16
ELi_999
jb_fan_forever
JB is the best
hermione_luna
swiss__kiss
elizabeth_6
bibi_bg
cveti_love_NiCk
iou
sisi_jb_05
prittyice
mila_jonas_brothers
Joe_Jonas-TheBest
Dark_Angel
Geri_Joe
Zendra
20 posters

Кой ви е любим?
Джо
Кой ви е любим? Vote_lcap59%Кой ви е любим? Vote_rcap
 59% [ 20 ]
Кевин
Кой ви е любим? Vote_lcap6%Кой ви е любим? Vote_rcap
 6% [ 2 ]
Ник
Кой ви е любим? Vote_lcap35%Кой ви е любим? Vote_rcap
 35% [ 12 ]
Общо гласове : 34
 

АвторСъобщение
Zendra
Нов
Нов
Zendra


Брой мнения : 18
Registration date : 21.02.2009

Кой ви е любим? Empty
ПисанеЗаглавие: Кой ви е любим?   Кой ви е любим? Icon_minitimeНед Фев 22, 2009 7:59 pm

Basketball
Върнете се в началото Go down
Geri_Joe
фен
фен
Geri_Joe


Брой мнения : 247
Age : 29
Местожителство : Един Град
Registration date : 04.02.2009

Кой ви е любим? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любим?   Кой ви е любим? Icon_minitimeСря Фев 25, 2009 3:00 pm

На мен любимец ми е Джо. Още, когато го видях за първи път ми хвана окото и сърцето. in love kiss i love you Направо страхотен е! Има невероятен глас, танцувални умения, може да свири на инструменти, има голямо чувство за хумор, да не говорим за външния му вид in love и още много други дарби. I love you

Само че това не трябваше ли да е в подфорума "Jonas Brothers"?
Върнете се в началото Go down
Dark_Angel
Модератор
Модератор
Dark_Angel


Брой мнения : 285
Age : 35
Registration date : 26.01.2009

Кой ви е любим? Empty
ПисанеЗаглавие: zdr   Кой ви е любим? Icon_minitimeПон Мар 02, 2009 7:12 pm

А защо няма вариант и тримата? Wink
Върнете се в началото Go down
Joe_Jonas-TheBest
Нов
Нов
Joe_Jonas-TheBest


Брой мнения : 156
Registration date : 23.02.2009

Кой ви е любим? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любим?   Кой ви е любим? Icon_minitimeСъб Мар 07, 2009 7:13 pm

Joe in love in love in love in love in love in love i love you i love you in love in love in love kiss kiss МНОГО Е ГОТИИИН!!!!
Върнете се в началото Go down
mila_jonas_brothers

mila_jonas_brothers


Брой мнения : 72
Age : 30
Местожителство : stara zagora
Registration date : 13.03.2009

Кой ви е любим? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любим?   Кой ви е любим? Icon_minitimeПет Мар 13, 2009 2:16 am

ESTESTVENOE E JOE i love you i love you i love you i love you i love you i love you i love you i love you i love you i love you i love you i love you i love you i love you i love you i love you i love you i love you i love you i love you i love you in love in love in love kiss
Върнете се в началото Go down
prittyice
Нов
Нов
prittyice


Брой мнения : 51
Registration date : 11.03.2009

Кой ви е любим? Empty
ПисанеЗаглавие: ..   Кой ви е любим? Icon_minitimeПет Мар 13, 2009 3:43 pm

естестевено,че Джо!Той е направо страхотеееен!!! i love you i love you i love you in love i love you kiss
Върнете се в началото Go down
sisi_jb_05

sisi_jb_05


Брой мнения : 51
Registration date : 11.04.2009

Кой ви е любим? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любим?   Кой ви е любим? Icon_minitimeСря Апр 22, 2009 4:38 pm

Джооо! in love in love in love in love kiss kiss kiss i love you i love you i love you
Върнете се в началото Go down
Radostin
Гост




Кой ви е любим? Empty
ПисанеЗаглавие: Nick   Кой ви е любим? Icon_minitimeПон Апр 27, 2009 4:12 pm

Nick e naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Gotiniq!!!!!!!Obi444444444aaaaaaaaammm gooooooooooooooooooooooooooo in love kiss i love you in love in love in love in love in love in love in love in love kiss kiss kiss kiss kiss kiss i love you i love you i love you i love you i love you i love you i love you i love you
Върнете се в началото Go down
Joe_Jonas-TheBest
Нов
Нов
Joe_Jonas-TheBest


Брой мнения : 156
Registration date : 23.02.2009

Кой ви е любим? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любим?   Кой ви е любим? Icon_minitimeСря Апр 29, 2009 7:12 pm

Radostin написа:
Nick e naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Gotiniq!!!!!!!Obi444444444aaaaaaaaammm gooooooooooooooooooooooooooo in love kiss i love you in love in love in love in love in love in love in love in love kiss kiss kiss kiss kiss kiss i love you i love you i love you i love you i love you i love you i love you i love you

Радостин??? ОМГ! Тоя да не е гей???
Върнете се в началото Go down
Geri_Joe
фен
фен
Geri_Joe


Брой мнения : 247
Age : 29
Местожителство : Един Град
Registration date : 04.02.2009

Кой ви е любим? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любим?   Кой ви е любим? Icon_minitimeЧет Апр 30, 2009 12:17 pm

Ам може и да е. Very Happy На такива сладури, дори и момчета не могат да устоят. laugh
Върнете се в началото Go down
iou
фен
фен



Брой мнения : 178
Местожителство : rq
Registration date : 02.03.2009

Кой ви е любим? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любим?   Кой ви е любим? Icon_minitimeПет Май 01, 2009 5:45 pm

laugh laugh
Върнете се в началото Go down
mila_jonas_brothers

mila_jonas_brothers


Брой мнения : 72
Age : 30
Местожителство : stara zagora
Registration date : 13.03.2009

Кой ви е любим? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любим?   Кой ви е любим? Icon_minitimeПон Юни 08, 2009 1:13 pm

phahahahahahah nqma lo60 samo da ne zlupotrebqva Very Happy Very Happy laughter laughter laughter laughter laughter laughter laughter laughter laughter laughter laughter
Върнете се в началото Go down
cveti_love_NiCk
Нов
Нов
cveti_love_NiCk


Брой мнения : 15
Age : 29
Местожителство : Враца
Registration date : 20.08.2009

Кой ви е любим? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любим?   Кой ви е любим? Icon_minitimeЧет Авг 20, 2009 2:41 pm

Ник е най-готиния , най-сладкия . in love Той е невероятно чаровно момче . ОБИЧАМ ГО ! kiss
Върнете се в началото Go down
bibi_bg
супер фен
супер фен
bibi_bg


Брой мнения : 134
Age : 32
Местожителство : софия
Registration date : 30.12.2008

Кой ви е любим? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любим?   Кой ви е любим? Icon_minitimeЧет Авг 20, 2009 6:35 pm

алелееее!мацки знаете ли че момчето дето доскоро бях влюбена в него се казва радостин и гледах че във вибокса си е добавил в любими някви песни на джейби...алеле ако е той напрао ще умра от смях хахах
Върнете се в началото Go down
elizabeth_6
Нов
Нов
elizabeth_6


Брой мнения : 193
Age : 29
Местожителство : София
Registration date : 02.08.2009

Кой ви е любим? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любим?   Кой ви е любим? Icon_minitimeНед Авг 30, 2009 4:06 pm

Всичките ме кефат много, ама Джо направо е върха! I love you
Върнете се в началото Go down
swiss__kiss

swiss__kiss


Брой мнения : 37
Age : 32
Местожителство : Кюстендил
Registration date : 29.08.2009

Кой ви е любим? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любим?   Кой ви е любим? Icon_minitimeНед Авг 30, 2009 7:43 pm

Az parvona4alno mnogo haresah Joe sled kato go gledah v Camp Rock!no posle kato vidqh Nick, tova nevinno lice, tazi sladka usmivka, tozi pogled!Obojavam glasa mu, sviri strahotno na kitara, piano i barabani, a i tancuva stra6no break!Vrha e. Izbiram Nick yeah yeah yeah i love you kiss in love kiss i love you in love kiss i love you in love angel in love kiss i love you
Върнете се в началото Go down
iou
фен
фен



Брой мнения : 178
Местожителство : rq
Registration date : 02.03.2009

Кой ви е любим? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любим?   Кой ви е любим? Icon_minitimeСря Сеп 02, 2009 11:08 am

оле и аз така първо видях Джо Camp rock хареса ми но като видях Ник накрая на Camp rock какво излъчване има и in love kiss in love in love хлътнах по него...
Върнете се в началото Go down
hermione_luna

hermione_luna


Брой мнения : 71
Age : 27
Местожителство : Шумен
Registration date : 30.01.2010

Кой ви е любим? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любим?   Кой ви е любим? Icon_minitimeПон Апр 05, 2010 6:38 pm

На мен Ник ми е любимец. Той е страхотен, дори и да не беше известен пак щеше да ми харесва (ако го познавах де). Има много добър характер, много е мил, умен е, талантлив и да не забравя, че е диабетик, което ме кара да го уважавам много повече.
Върнете се в началото Go down
JB is the best
Нов
Нов
JB is the best


Брой мнения : 99
Age : 25
Местожителство : Пловдив
Registration date : 30.08.2009

Кой ви е любим? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любим?   Кой ви е любим? Icon_minitimeВто Май 04, 2010 2:24 pm

Джо
Върнете се в началото Go down
jb_fan_forever

jb_fan_forever


Брой мнения : 78
Age : 27
Местожителство : Sofia
Registration date : 29.04.2010

Кой ви е любим? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любим?   Кой ви е любим? Icon_minitimeСря Май 05, 2010 5:39 pm

Като видях Джо първоначално много ми хареса, не че сега не ми харесва, но после като видях Ник той повече ми хареса.Затова избирам НИК i love you i love you i love you i love you i love you kiss in love
Върнете се в началото Go down
ELi_999

ELi_999


Брой мнения : 51
Age : 26
Registration date : 08.05.2010

Кой ви е любим? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любим?   Кой ви е любим? Icon_minitimeСъб Май 08, 2010 8:18 pm

Joe супер е сладък и много ме кефи kiss kiss in love in love in love angel
Върнете се в началото Go down
http://jonasbrotherssite.dir.bg
sladka_kiss3




Брой мнения : 5
Age : 27
Registration date : 26.11.2010

Кой ви е любим? Empty
ПисанеЗаглавие: Joe    Кой ви е любим? Icon_minitimeСъб Ное 27, 2010 3:43 pm

podchti na vsichki momicheta Joe im e lubim kakto i na men i love you i love you i love you
Върнете се в началото Go down
radinaa99

radinaa99


Брой мнения : 26
Местожителство : Sliven,Bulgaria
Registration date : 03.10.2010

Кой ви е любим? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любим?   Кой ви е любим? Icon_minitimeВто Дек 14, 2010 6:35 pm

Ник kiss i love you i love you in love in love kiss
Върнете се в началото Go down
vestema

vestema


Брой мнения : 23
Age : 31
Местожителство : Габрово
Registration date : 31.12.2010

Кой ви е любим? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любим?   Кой ви е любим? Icon_minitimeПет Дек 31, 2010 1:19 pm

Ох, въпрос с повишена трудност. И тримата са супер готини, всеки е уникален с нещо. Но като че ли Ник ме влече най-много. in love in love ОБОЖАВАМ ГИ
Върнете се в началото Go down
mi6oka99

mi6oka99


Брой мнения : 24
Registration date : 29.01.2011

Кой ви е любим? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любим?   Кой ви е любим? Icon_minitimeСря Мар 02, 2011 4:15 pm

cveti_love_NiCk написа:
Ник е най-готиния , най-сладкия . in love Той е невероятно чаровно момче . ОБИЧАМ ГО ! kiss


И за мен Ник е най тотиния lol! той може да пее да свири .... а да не говорим че е страшно чаровен! yeah Обичам го i love you i love you i love you i love you i love you i love you i love you i love you i love you i love you i love you in love in love in love in love
Върнете се в началото Go down
http://jonasss.alle.bg
Sponsored content





Кой ви е любим? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любим?   Кой ви е любим? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кой ви е любим?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Jonas Brothers :: OFF TOPIC CHAT :: OFF TOPIC CHAT-
Идете на: