Jonas Brothers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jonas Brothers

BG Fanclub
 
ИндексMusicПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ????

Go down 
+20
jonas_fenka
Jonas_Brothers_fan#1
NellyJonas97
megito_njk_jonas
lovejonas
NePoKoRnA
TwiFreak_JB
JB is the best
swiss__kiss
cveti_love_NiCk
JoBros
bibi_bg
Radostina
elit000
al3x4et0
Geri_Joe
Joe_Jonas-TheBest
iou
prittyice
mila_jonas_brothers
24 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
mila_jonas_brothers

mila_jonas_brothers


Брой мнения : 72
Age : 30
Местожителство : stara zagora
Registration date : 13.03.2009

imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ???? Empty
ПисанеЗаглавие: imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ????   imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ???? Icon_minitimeПет Мар 13, 2009 2:14 am

ako imate nqkakva interesna fantaziq s JOnas brothers tuk mojete da spodelite !!!!


devil devil devil devil devil yeah yeah laughter
Върнете се в началото Go down
prittyice
Нов
Нов
prittyice


Брой мнения : 51
Registration date : 11.03.2009

imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ???? Empty
ПисанеЗаглавие: ..   imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ???? Icon_minitimeПет Мар 13, 2009 3:33 pm

не мога да разбера какво точно имаш предвид!
Върнете се в началото Go down
iou
фен
фен



Брой мнения : 178
Местожителство : rq
Registration date : 02.03.2009

imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ???? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ????   imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ???? Icon_minitimeПет Мар 13, 2009 8:53 pm

ами примерно че искаш да се снимаш с Джо,Ник или Кевин cheers
Върнете се в началото Go down
Joe_Jonas-TheBest
Нов
Нов
Joe_Jonas-TheBest


Брой мнения : 156
Registration date : 23.02.2009

imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ???? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ????   imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ???? Icon_minitimeПет Мар 13, 2009 9:36 pm

Амииии... Честно да си призная- с Джо( Embarassed )! Ама как да нямам! Той е СУПЕЕЕЕЕР! Много е ГОТИИИН!!! Върхът е!
Даже в час по рисуване един от нашите идиоти обикаляше с една бележка и вика, че нз кой питал- и на бележката пишеше "Имаш ли ертични представи с някой от класа или друг?" На мен ми идеше да изкрещя "С Джо Джонас!!! Embarassed "- Е то мойто
НЕ са еротични представи (Не ме разбирайте грешно)... ама пак! Много пъти съм сънувала, че с Джо сме гаджета! Embarassed Embarassed Embarassed Вие сте едни от първите, които научават. Другите, които си харесват Джо да не ми се сърдят! И пак казвам НЯМАМ еротични представи с Джо
само съм сънувала, че с Джо сме гаджета- нищо повече! Е, друг е въпросът, че е СТРАШНО ГОТИН и... май, ама само май може мааалко да си го харесвам... Embarassed Embarassed Embarassed Добре де- може МНОГО да си го харесвам...
I love you I love you I love you in love in love in love

СТИГА!!!! Много лично стана! Very Happy
Върнете се в началото Go down
Geri_Joe
фен
фен
Geri_Joe


Брой мнения : 247
Age : 29
Местожителство : Един Град
Registration date : 04.02.2009

imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ???? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ????   imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ???? Icon_minitimeСъб Мар 14, 2009 12:49 pm

Спокойно, не се притеснявай! Убедена съм, че не си единствената, която това е сънувала. Аз няколко пъти съм ги сънувала, но нищо не си спомням от сънищата. Sad Но доста често си представям как съм някакво травмирано момиче с необикновена дарба, което я прави различна и как съм отегчена от живота и само Джонас Брадърс ми вдигат духа. Аз отивам на един техен концерт и тогава Джо ме зърва, но аз си тръгвам бързо и той се чуди къде отидох и коя съм аз. После си представям, че спасявам Франки например или правя нещо необикновено. Пак се срещам с Джо, запознаваме се, обаче аз не искам обвързване, защото съм разична. След това има екшън и лоши искат да ми направят нещо, но Джо ме спасява, обаче аз съм полу-мъртва и т. н. Ама то стана като филм направо. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Joe_Jonas-TheBest
Нов
Нов
Joe_Jonas-TheBest


Брой мнения : 156
Registration date : 23.02.2009

imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ???? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ????   imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ???? Icon_minitimeСъб Мар 14, 2009 9:14 pm

Аз веднъж сънувах, че виждам Джонас Брадърс в двора на някаква болница и много хора са около тях за автографи, ама докато стигна те си трyгнаха. Беше много странно, защото тогава не ги слушах- даже ги мразех (Нямам никаква представа защо. Дори не бях слушала нито една тяхна песен... о.ОАма сега- след като изслушах всичките им песни се оказа, че съм харесвала групата от самото начало!)
На следващата вечер сънувах, че някакъв се е записал в накакво предаване, за да си търси съпруга, ама аз го виждам и се влюбвам в него. Отивам в студиото (където се записва предаването), за да отида до кенефа. А тоалетната е точно до тея ето си търсят жена. Ама те са затворени в някакви клетки- абе като телефонни кабини, ама са заключени и не могат да излязат. И аз минавам покрая тея клетки и тоя, който аз го харесвам започва да ме хересва. Минава време и аз отивам при тоя (той е със същата прическа като Джо о.О) и влизам в клетката. Започваме да си говорим (все едно се познаваме) и се оказва, че той иска да се махне от там. Аз се обаждам по телефона на тоя дето прави предаването и му казвам да го пусне, ама ония ми отказва. Аз изизам от клетката и се опитвам да стигна до мястото, кудето контролират тея клетки. Обикалям веднъж кварала, ама онова мято го няма. Обикалям втори път и намирам мястото. Влизам и им казвам да го пуснат, ама ми казват, че не може. Аз започвам да се разправям- викам, викам, викам... Ама тея НЕ та Не! Аз се оттеглям, отивам в ъгъла на стаята (то беше някакво заведение...) и започвам да рева. В тва време влиза някой. Аз поглеждам и се оказва тоя от клетката (дето си го харесвах), ама се оказва, че той е ДЖО! И там нали прегръщаме се, целуваме се- дрън дрън... Ама всичко беше СУПЕР РЕАЛНО! Всичко- и страхът, че няма да го пуснат, и тъжното му лице (когато беше в клетката) и това, че си го харесвах!
Беше много реално! Нямате си представа- беше направо страховито реално! Даже тогава още не ги слушах и не харесвах Джо! Пак повтврям- беше много реално: моите и негвите страх, отчаяние и радостта когато той влезе в онова заведение... Лелеее- толкова реален сън НЕ СЪМ СЪНУВАЛА ПРЕЗ ЦЕЛИЯ СИ ЖИВОТ! <- Наистина о.О
Върнете се в началото Go down
iou
фен
фен



Брой мнения : 178
Местожителство : rq
Registration date : 02.03.2009

imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ???? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ????   imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ???? Icon_minitimeСъб Мар 14, 2009 10:01 pm

аз пък сънувах как обирам магазин и банка с Ник lol! laugh после гледах как Кевин ни се смееше laugh
Върнете се в началото Go down
prittyice
Нов
Нов
prittyice


Брой мнения : 51
Registration date : 11.03.2009

imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ???? Empty
ПисанеЗаглавие: ..   imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ???? Icon_minitimeСъб Мар 14, 2009 10:15 pm

Аз пък сънувах,че трябва да се снимам в някав филм с Jonas Brothers и нали ,за да участваш във филма трябва да можеш да пееш! (аз не пея много добре)>!И започваме там да се състезаваме ,кое от момичетата ще вземе ролята за филма и почва някаф конкурс за пеене и аз ща не ща трябваше да пея,за да взема ролята!И нали спаравих се там горе-долу,обаче няква друга с много светла коса взима ролята!Аз се отчаях и седнах на една маса.В този момент Ник дойде при мен и седнахме да си говорим.Аз казах,че много харесвам как пеят и,че са супер,ядохме сладолед и накрая трябваше да ходим на някав театър абсолютно всички хора на света и нали ,за да си на някое хубаво място трябва да си VIP и Jonas Brothers казват,че аз съм с тях и седнах на някое хубаво място и после те изчезнаха....абе много забъркана история ама беше много реалистично!! Very Happy
Върнете се в началото Go down
mila_jonas_brothers

mila_jonas_brothers


Брой мнения : 72
Age : 30
Местожителство : stara zagora
Registration date : 13.03.2009

imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ???? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ????   imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ???? Icon_minitimeНед Мар 15, 2009 11:21 am

ami poneje az vi zadadoh tazi tema sega e moi red da vi razkaja:


az sunuvah 4e ba6ta mi idva i me subujda no az ne iskam da stana i toi mi kazva mila (az se kazvam mila) stani da vidi6 koi e do6ul ???!!! i az v tozi moment si otkrivam glavata i kogo da vidq ??? Jonasite da sedqt v moqta staq i tam o67te nqkakvi hora .
I az gi pitam kakvo pravqt tuk i JOE po4va da govori in love mi vidqhme tvoe klip4e (neznam kvo e bilo tva klip4e no ...) i vidqhme 4e si artisti4na li4nost i doidohme tuk s menijura si i iskame da ti predlojim da raboti6 s nas !!!!! ( i az v toq moment .......!!!!!)i az estestvenno prieh i kato otidahme tam az bqh nai dobra priqtelka s JOE koeto ne me ustroiva poneje az sum noo zapalena po JOE i se upasqvam da ne izgorq ......... devil devil devil i tav be6e... no be6e suprer qkoto i ot tazi ve4er kogato gi sunuvah az kazah trjkata si duma ! sled kato zavur6a otivam da jiveq v AMERIKA!!



angel angel angel angel i ne mi se smeite mnogo angel angel angel angel angel angel angel



and I LOVE JOE i love you i love you i love you i love you i love you i love you in love in love in love
Върнете се в началото Go down
Joe_Jonas-TheBest
Нов
Нов
Joe_Jonas-TheBest


Брой мнения : 156
Registration date : 23.02.2009

imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ???? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ????   imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ???? Icon_minitimeНед Мар 15, 2009 11:27 am

Спокойно! И други хора имат същите планове! Very Happy
Върнете се в началото Go down
Geri_Joe
фен
фен
Geri_Joe


Брой мнения : 247
Age : 29
Местожителство : Един Град
Registration date : 04.02.2009

imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ???? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ????   imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ???? Icon_minitimeНед Мар 15, 2009 3:02 pm

Хора при мен е мого интересно, защото аз съм фенка на Джонас Брадърс, но само 2пъти съм ги сънувала и си нямам помен от сънищата, а най-добрата ми приятелка, която е фенка на Токио Хотел непрекъснато ги сънува заедно с любимата й група и всеки път щом ми разказва сънищата й, аз много се кефя, че ги сънува и съм с тях, (всеки път когато сънува Джонас Брадърс, сънува и мен) но ми тъпо, че аз не ги сънувам. Suspect
Върнете се в началото Go down
al3x4et0
фен
фен
al3x4et0


Брой мнения : 123
Age : 32
Местожителство : България/София
Registration date : 03.01.2009

imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ???? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ????   imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ???? Icon_minitimeНед Мар 15, 2009 3:05 pm

Joe_Jonas-TheBest написа:
Спокойно! И други хора имат същите планове! Very Happy

O da i az sym edin ot tqh ... Vie ni6to ne znaete 6te stana svetovno izvestna DJ-ka i 6te jiveq v Amerika i .... taka na tam se se6tate ... laughter laughter laughter laughter laughter


A ina4e ineresen syn imah predi nqlkolko dni... az poneje u4a v u4ili6te v koeto predmetit sa elektrotehnika akustika kinotehnika i tn i nie poprincip trqbva da karame staj 1 mesec i synuvah 4e nqkaksi se bqh uredila da pomagam v izgrajdaneto na scena za nqkoi no ne znaeh za koi i ... ponekoe vreme edinq den ot staja az re6ih da si ''poigraq'' s instrumentite i nakva mnogo qka pesen izvednyj issvirvam ot koeto kato svyr6va pesenta i gledam Jonasite sedyt v publikata i namen syrceto v petite mi pada .... ot tam istoriqta e sy6tata kato na mila_jonas_brothers ''iskame da ti predlojim da raboti6 s nas !!!!! ( i az v toq moment .......!!!!!) '' Smile

Dobre 4e synuvame ili kakto be6e edna pesen .... ''Where would we be, if we couldn't dream? '' laughter laughter laughter
Върнете се в началото Go down
http://al3x4et0.dir.bg
al3x4et0
фен
фен
al3x4et0


Брой мнения : 123
Age : 32
Местожителство : България/София
Registration date : 03.01.2009

imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ???? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ????   imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ???? Icon_minitimeНед Мар 15, 2009 3:06 pm

Geri_Joe написа:
Хора при мен е мого интересно, защото аз съм фенка на Джонас Брадърс, но само 2пъти съм ги сънувала и си нямам помен от сънищата, а най-добрата ми приятелка, която е фенка на Токио Хотел непрекъснато ги сънува заедно с любимата й група и всеки път щом ми разказва сънищата й, аз много се кефя, че ги сънува и съм с тях, (всеки път когато сънува Джонас Брадърс, сънува и мен) но ми тъпо, че аз не ги сънувам. Suspect

Може и да ги сънуваш, просто да не помниш Wink
Върнете се в началото Go down
http://al3x4et0.dir.bg
mila_jonas_brothers

mila_jonas_brothers


Брой мнения : 72
Age : 30
Местожителство : stara zagora
Registration date : 13.03.2009

imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ???? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ????   imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ???? Icon_minitimeПон Мар 16, 2009 12:57 pm

prittyice: ne moga da razbera kakvo to4no ima6 predvid !


ami ako nqkoi ima fantaziq s Jonas Brothers kakvato i da e tq tuk [u] moje da q spodeli !
Върнете се в началото Go down
elit000

elit000


Брой мнения : 13
Age : 27
Местожителство : Търговище
Registration date : 05.04.2009

imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ???? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ????   imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ???? Icon_minitimeПон Апр 06, 2009 1:14 pm

Аз един път сънувах, че съм най-добрата актриса на Disney. Участвала съм в много филми. Имала съм хубав глас и съм била много красива. С Joe сме били гаджета даже сме били спечелили награда за двойка Embarassed . Ако това беше истинския живот на някой щеше да е голяма късметлийка. Питам ви кой от вас не би искал да живее този живот? Аз като се замисля имам чуството, че това е живот мечта за всички които харесват Joe.
Върнете се в началото Go down
mila_jonas_brothers

mila_jonas_brothers


Брой мнения : 72
Age : 30
Местожителство : stara zagora
Registration date : 13.03.2009

imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ???? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ????   imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ???? Icon_minitimeПет Май 01, 2009 9:29 am

ami da prava si no nqma ni670 lo6o da si me4taem a puk ne se znae po natatuk moje naistina tvoq sun da se prevurne v realnost !!!

a puk az imah nov sun Very Happy

zna4ii sunuvam si az 4e miq 4iniite v nas i po edno vreme JB se poqvqvat vuv nas oba4e to4no togava alarmata na tela mi se vkliu4i i se naloji da stavam laughter

I LOVE JOE: in love in love in love in love in love in love in love in love in love

imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ???? 2lsjihl
Върнете се в началото Go down
Radostina

Radostina


Брой мнения : 3
Age : 29
Местожителство : Pleven
Registration date : 26.03.2009

imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ???? Empty
ПисанеЗаглавие: И аз сънувах един много як сън!   imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ???? Icon_minitimeСъб Май 23, 2009 12:25 pm

Сънувах как печеля някъкъв конкурси наградата е да ида в Америка и да живея една седмица с Джонасите!И аз отидох (много ясно)те ме посрещнаха и бяха много много мили и естествени. Те ме разведоха из Ел Ей, а вечерта гледахме страшен филм у тях, на техния диван! И аз по едно време като се стреснах (нали е страшен филм) и Ник усети (той седеше до мен) е ме ГУШНА!!!!! Беше токова истинскор че аз....! И след това на другия ден имаха концерт и ми дадоха вип билет. Посветиха целия концерт на мен,а Ник през цялото време ме гледаше от сцената! Като свърши концерта и аз отидох да им кажа колко съм харесала концерта, Ник МЕ ЦЕЛУНА!!!!!!!!!!! ДА!!!!!! След това се събудих плач Ама тва беше най хубавия и реалистичен сън който съм сънувала! Беше супер!!!!! От тогава често ги сънувам! lol! lol! lol! in love i love you in love i love you in love kiss
Върнете се в началото Go down
el.nihat
Гост




imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ???? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ????   imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ???? Icon_minitimeНед Юли 05, 2009 5:41 pm

Е, да винаги когато сънуваме много хубав сън винаги се събуждаме в най-интересното място.

Аз сънувах, че съм била нещо като певица на някаква група то не е точно група ами нали има места където отиваме да учим танци на такова място. Аз съм пишела песни и те са били страхотни и съм имала много хубав глас. По едно време Джоносите идват при мен и ме взимат с тях, отиваме у тях. Аз съм написала една песен за тях и тя станала най-голямия им хит. След това Джо се обажда на Деми Ловато, за да дойде и да ме види, защото съм и била най-голямата фенка (и в реалния живот съм голяма фенка на Деми и Джонас) Точно вратата звънна и мама ме събуди плач плач плач плач плач
Върнете се в началото Go down
bibi_bg
супер фен
супер фен
bibi_bg


Брой мнения : 134
Age : 32
Местожителство : софия
Registration date : 30.12.2008

imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ???? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ????   imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ???? Icon_minitimeНед Авг 16, 2009 9:55 pm

оооо сега ще ви разкажа какво сънувах снощи:
ставам от леглото мия си зъбите, реша си се, обличам си се, гримирам си се, нали всичко както обикновено, тръгвам да излизам, взимам си чантата и ключовете(на тях имам едно ключодържателче обувка,едно розовко, много сладко, но в съня ми беше червено и с логото на jb, което много ме очуди защото знам как изглежда в същнотс) и излизам.слизам надолу по стълбите (от втория етаж на къщата) и излизам вече от самата къща и тръгвам на долу по улицатаи гледам няма никакви хора...викам"а!ко стана?!" и по едно време глей как се опулих като видях кои трима ми идват насреща....(много е ясно кои са Wink )а те си вървът просто, ама аз си викам "ооо ей сега ще ги спра!!!" като стигнах до тях им казах "ооо как сте?" с най-очарователната усмивка която успях да извадя, а те седят и ме гледат тъпо и кевин каза"познаваме ли се?" и аз му казах "не, но сега ще се запознаем" и тактично намигнах.запознахме се и джо попита на куде отивам и аз тогава се замислих....и казах "мииии...в интерес на истината не знам..." (секунди мълчание...) и четиримата избухнахме в смях. и джо както се смееше каза"е как така не знаеш на къде отиваш бе?" и кевин пита"да не си се изгубила?" и аз им казвам "нееее, аз живея тук.това там е моята къща.искате ли да видите стаята ми?" и те ми казват да. и аз вече си мисля "ооохооо по добре не може и да стане" отиваме в стаята ми и те като я видяха се оплашиха защото цялата беше в техни снимки и плакати (само в съня де, иначе имам само няколко плаката) и кевин каза"май ще е по-добре да седнем в хола...може ли?" (а ник и една думичка не каза през цялото време...) и както седим и си говорим в хола аз попитах ник защо нищо не казва и той каза че друг път ще си говорим и тогава се събудих....е...жалко че беше само сън Sad но пък беше хубав сън Smile
Върнете се в началото Go down
iou
фен
фен



Брой мнения : 178
Местожителство : rq
Registration date : 02.03.2009

imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ???? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ????   imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ???? Icon_minitimeСря Авг 19, 2009 10:51 am

олеее абе мие какво направихме тук бре laugh май темата трябва да се нарече "Имате ли си някакъв сън в който участват Джонасите?"
Върнете се в началото Go down
bibi_bg
супер фен
супер фен
bibi_bg


Брой мнения : 134
Age : 32
Местожителство : софия
Registration date : 30.12.2008

imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ???? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ????   imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ???? Icon_minitimeСря Авг 19, 2009 6:32 pm

е добре де хайде от мен да мине.имам и много фантазии...например да отидем заедно в синеморец (един много хубав български морски кирорт) и да се разхоьдаме по плажа, да играем волейбол във водата....такива работи...или на дискотека...или да дойдат сега на 18тия ми рожден ден, който смятам да го направя нещо като...бал с маски или ретро парти, нз още, то има доста време... или да обиколим мола и после на кино (както обикновено правим с моите приятели)...бе някви такива...да се забавляваме общо взето Smile би било фантастично!!! angel in love kiss
Върнете се в началото Go down
JoBros
Нов
Нов
JoBros


Брой мнения : 78
Местожителство : София
Registration date : 20.08.2009

imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ???? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ????   imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ???? Icon_minitimeНед Авг 23, 2009 11:20 am

Добре, може да не ми вярвате, обаче ще ви кажа. Аз мога да сънувам каквото си искам! Very Happy Very Happy Знам, че е смешно, но ако искам ВСЯКА нощ мога да ги сънувам... laughter Наистина. Просто преди да заспя много гледам снимка на Джонасите иии си мисля за тях... В ума ми да няма НИЩО друго освен тях и се получава. Много рядко не става. lol! laugh laugh Ама лошото е, че не съм го правила тва отдавна и за тва не съм ги сънувала. laughter
Върнете се в началото Go down
cveti_love_NiCk
Нов
Нов
cveti_love_NiCk


Брой мнения : 15
Age : 29
Местожителство : Враца
Registration date : 20.08.2009

imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ???? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ????   imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ???? Icon_minitimeСъб Окт 31, 2009 12:59 pm

Аз веднаж санувах , че Джонасите са ми на гости заедно с родителите си. И майка им ми донаса много подараци . И ми каза за теб е Джо нали ? и аз и отварнахх о , не за мен е Ник imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ???? Herz . После аз и Джонасите отидохме в другата стая и започнахме да си говорим . Беше много хубаво. imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ???? 891853
Върнете се в началото Go down
JoBros
Нов
Нов
JoBros


Брой мнения : 78
Местожителство : София
Registration date : 20.08.2009

imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ???? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ????   imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ???? Icon_minitimeПон Ное 02, 2009 8:27 pm

Аз един път сънувах, че Джонасите са в Б-я на концерт и ние с една приятелка сме на sound check-а им. И после нас двете ни качиха при тях и... оооо беше прекрасно. плач
Върнете се в началото Go down
swiss__kiss

swiss__kiss


Брой мнения : 37
Age : 32
Местожителство : Кюстендил
Registration date : 29.08.2009

imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ???? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ????   imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ???? Icon_minitimeЧет Ное 05, 2009 9:36 pm

Санувала съм ги три пати, но не беше нещо особено!Обаче снощи сънувах най-прекрасния сън!И така да започвам:
Печеля от някаква игра екскурзия на Хаваите и отивам!Тук не си спомням точно как са пристигнала и настаняването! Laughing Razz .Още на първия ден се излегнах на плажа с един секси бански и очила и четях книга!Плажат беше препалнен и беше с страхотни момчета!!!
Изведнаж до мен се приближи едно момче, наведе се и ми каза:"Много се извинявам бихте ли хапна ли сладолет с мен!Не искам да ви притеснявам, но братята ми смятат, че няма да се съгласите!Ще изгубя 200 $"А аз през цялото време на махам книгата и не го виждам!Когато свърши я отдръпнах и ко да видя Ник Джонас!Уссмихнах се и казах плахо"Ти си Ни...Ни..."А той си подаде ръката и ми каза"Да аз съм Ник Джонас....е ще хапнем ли по сладолед?!?!"Запознах ме се и аз се съгласих!Отидохме до една караван ка наблизо кадето си взехме сладолед!В началото почти не говорех, но после се отпуснах!Ник хареса компанията и ме покани вечерта на пица, кино и нощна разходка!Вечерта се сррещнахме и отидохме да хапнем....не спряхме да си говорим....после дойде ред на киното!Филма беше много страшен...аз бях много уплашена...Ник забеляза и ме хвана за еднта ръка, а с другата си ръка ме прегърна и притисна силно до него!Чувствах се защитена!!!След като свърши филма не се усетихме и излязохме хванати за ръце, но отвън се пуснахме и започнехме да се смеем!Отидоххме на плажа след дълга разходка...там седяхме на пясъка дълго, докато Ник ми показваше съзвездия!Изведнъж млъкна и около минута мълча...после ме хвана за ръка и точно когато го погледнах той ме целуна така нежно...в този момент се събудих, но имах чувството, че бях изпитала всичко и че беистина!Ноооо не беше! No No No No No No rabbit What a Face
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ???? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ????   imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ???? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ????
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» JONAS BROTHERS
» JOnas brothers book

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Jonas Brothers :: Joe Jonas-
Идете на: