Jonas Brothers

BG Fanclub

ИндексMusicРегистрирайте сеВход

Share | 

imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ????

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
JB is the best
Нов
Нов

Брой мнения : 99
Местожителство : Пловдив
Registration date : 30.08.2009

ПисанеЗаглавие: imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ????   Пет Ное 06, 2009 3:13 pm

И аз сънувах много хубав сън,ето го и него:Аз съм се прибрала от у-ще и съм заспала на дивана.Изведнъж чувам че се звъни на вратата.Отивам да видя,но не виждам никой и си мисля че е Петя (една моя приятелка 2 клас).Отивам да отворя врата и виждам Петя с три големи кутии зад нея,които могат да поберат един човек.И тя ми казва да си избера една кутия и да я отворя.Аз се съгласявам,но я питам защо има три огромни кутии пред мен.Тя ми казва,че това е подаръка ми за рождения ми ден.Аз и казвам,че имам чак лятото рожден ден,а тя ми отговаря просто да отворя една кутия и да млъкна.Аз отварям кутията и виждам,че Joe се е свил на топка.Аз казвам ''Ти си Joe".А той ми казва''Здравей''.В тоя момент от другата кутия искача Ник,а след него и Кевин.Джо,Ник и Кевин казват ''Честит рожден ден''.Аз казвам,че нямам рожден ден,но съм много изненадана.Започвам да прегръщам Петя и Джо по едно време казва ''Ами нас кой ще ни гушне''.Естествено аз ги гушнах и тях и той каза ''Сега е по-добре''.Аз питам Петя как се е сетила да направи това и тя казва ''Много беше трудно все пак ти постоянно говориш за тях''.Аз и казвам ''Благодаря ти много'' и почвам да я гушкам.След това не помня много,но си спомням че питах ''Къде е Франки'',а те казаха че ще дойде след много малко.И след една минута дойде и той с един букет в рака и ми каза ''Честит рожден ден''.И след това се събудих. Това беше един от най-хубавите ми сънища,но беше само сън!!!!!
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
mila_jonas_brothers

Брой мнения : 72
Местожителство : stara zagora
Registration date : 13.03.2009

ПисанеЗаглавие: Re: imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ????   Нед Ное 22, 2009 2:25 pm

Браво продължавайте в същия дух игурна съм , че има още !!!

I LOVE JOE : kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss

TwiFreak_JB

Брой мнения : 1
Местожителство : Forks, Jonas Boulevard
Registration date : 22.11.2009

ПисанеЗаглавие: Re: imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ????   Нед Ное 22, 2009 4:09 pm

На всички са ви много интересни Smile Ето няколко мои сънища със Джонасите и по-специално с Джо

Обаче съня е мн объркващ,защото те бяха в Хс и слизаха надолу по Раковска,а аз се качва нагоре.. и се разминахме,но след тях нямаше никакви техни фенове,което беше мн странно.И след тва аз тръгнах след тях и им викнах,обаче си помислиха,че съм няква мн нахална тяхна фенка и тръгнаха да вървят по-бързо ама и аз не се отказах. На кръстовището ги настигнах и ги заговорих и те разбраха,че не съм чак толкова нахална.След тва предложих на Joe да се снимаме и Nick ми взе ДЖИ-ес-ема и ни снимаше и в следващия момент като исках да го целуна (Joe i love you ) се събудих плач

начии.. имаше фен среща на Дж.Б. в Хасково и аз ест. отидох.. обаче имаше ужасно много хора и аз не можах да се прередя.. когато най-накрая успях да влезна всички си бяха тръгнали и Джо беше седнал на земята,а Ник и Кевин бяха седнали на едни столове и си говореха.. аз седнах до Джо на земята и го заговорих.. казах му че много се редвам че са дошли в Хс и че не мога да опиша (нали описвам на АЕ е describe обаче аз запецнах на "d" и само повтарям dd..d..d и не мога да се сетя думата.. Джо.. describe? и аз yes..yes describe.. ) колко много го обичам и му предложих да се снимаме обаче той каза че е много изморен от всичките фенове.. и аз му казах айде дее.. дойдох чак от Орфея.. само заради теб.. (все едно той зн каде е Орфея ) и той се съгласи.. гушнахме се двамката и .. след тва исках да се снимам и с Ник и Кевин,обаче Ник се скри под масата,щото не искаше да се снима.Косата му не била направена.. обаче Кевин го накара като се наредихме.. аз бях до Джо ест. и от др ми страна бяха Кевин и Ник.. обачее точно преди да ни снимат една фр застана точно пред мен.. и аз не се виждах обаче после я изритах и се снимахмее и след тва ги закарах в нас и там си приказвахме и Ник викна Кевин и му каза ела ела с мене за малко и с Джо останахме сами и първо си приказвахме ии аз нали малко нахалничка ии се приближих до него и както си седняхме аз му се нахвърлих и му викам baby дай кис и той ма цунка по бузката.. и аз викам оо не нее.. искам на др място.. ама той не загря ии аз го цункааах по {} и тогава дойдоха Кевин и Ник и казаха че трябва да си тръгват вече.. аз се натъжих и им казах че мн ще ми липсват и че ги ОБИЧАААМ.. и като влезнаха в асансьора аз дърпам вратата и им викам пожелавам ви вс най-хубаво ии там пак обърках думите ( ми то как няма ги объркам като пред мен стои ДЖО ДЖОНАС ) и той вика ааа кой не слуша в час по АЕ и аз викам мии.. обещавам че вече ше слушам ии той вика ок ще видим следващия път колко си го научила английския ии тръгнаха.. и аз .. ии бтw аз вече мн слушам в час по АЕ.. да не стане тва наистина че кво ше прая laughter

Джонасите бяха в Бг.. таа от началото.. (btw те бяха в селото ми ) седяхме си в центъра с френдки и пристигна един автобус.. ии от вътре първо се показа Кевин.. ии аз пощурявам вече.. пищяя.. след тва Ник и накрая Джо ама НИКОЙ не се зарадва освен мен.. и аз веднага скочих на Джо и го прегърнах и от радост не мога си кажа там квот исках да кажа.. ама аз не го пускам прегърнали сме се и така седим и до тях имаше един преводач за всеки случай и аз исках да го питам ще пее ли Gotta Find You ама дааам на Бг.. ии тоя преводача щото нали зн и Бг и аз му викам абе тихо бе.. бягай от тука сама ще си говоря с него ии тои човечеца си тръгна и влезна в един магазин.. ии аз вече си го питах на АЕ дали ще пее Gotta Find You и той вика ми нямаше да я пея ама заради тебе ще я изпея.. иии откъчих от радоост и след тва нали казах му айде ся малко снимки и той ок.. и той си взе черната китара и на мен ми даде една червена.. и се снимахме първо с китарите
..
след тва веднага си го гушнах пак и се снимахме. после той предложи да изленем извън селото с кола и аз естествено веднага се съгласих обаче си имахме шофьор ний стояхме отзаде ама аз още не съм го пуснала и са гушкахме и си говорехме.. и по пътя срещнахме Селена и Деми и ги викнахме да се качат в наща кола запознахме се и си говорихме и се оказа че имаме общи интереси.. музиката,филми и т.н. и дойде време за концерта Аз бях най-отпреде ест. и пееха всички песни.. пеше невероятноо и най-накрая Джо вика.. "Now I'm gonna sing one special song,for one special girl.. ( лелее даже се разплаках.. ) ии след тва вика.. "Viкki come here" и една светлина светна точно към мене.. и всички викаха името ми.. ии се късаха от яд .. и аз излезнах на сцената и той вика "Specially for you honey " и аз го прегърнах суууупер силно.. и той започна да пее с тва сладко гласчее и накрая.. го цунках.. и всичките замълчаха и само гледат и позеленяха от яд .. и след концерта аз останах да спя в хотела с тях.. и цяла вечер четиримата играхме на разни игри, лигавехме се и мн се смяхме.. и след тва се събудих .. и ето ме на.. разказвам ви съня ми.. беше невероятноо.. ако можех да се върна в съня си и никога да не се събуждам..

Джонасите бяха напраили фен среща в Мг-то (моето училище) .. ии те бяха на втория етаж до наща стая.. до кабинета по Химия и аз и Бетито (една фр) не можехме да избутаме другите, за да се снимаме с тях и да им искаме афтограф.. ии отидохме до учителската стая и взехме по един високоговорител ии по един стол качихме се на столовете и с тея високоговорители се развикахме: "Hey JB WE LOVE YOOOU!! " ии те като ни чуха заебаха всички и дойдооха прии наас ии аз естествено скочих на Джо ии само го цунках и гушках а пък Бетито веднага отиде при Франкито и не спря да го гушка а пък Ник седи отстрани ии се ядосва.. ии Джо започна да му се присмива.. и вика Ник ревнува от Франкии.. Ник ревнува от Франкии ии Бетито тогава го гушна ии той се успокои.. след тва.. Франкито каза че иска и ние да идем с тях на следващата им фен среща и преди тва да се разходим някаде и ние да ми покажем градаа ии се разхождахме цял ден ии вечерта отидохме на фен срещата с тях.. ии всичките ни гледаха някво завистливо .. ии след тва отидохме в Шока (дискотека в Хасково) и там те пееха всичките си песни и ние бяхме горе до тях ии както в повечето случаи се намеси аларматаа .. Evil or Very Mad
Вижте профила на потребителя http://www.impulse.bg/TwiFreak
Joe_Jonas-TheBest
Нов
Нов

Брой мнения : 156
Registration date : 23.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ????   Сря Ное 25, 2009 9:58 pm

Аз скоро сънувак, че Джо ми преподава по ФИЗИКА (???). Тва беше странно, защото аз МРАЗЯ физиката и имам само 2киииии... Very Happy И аз седяк на жтората редица 1вия чин от лявата страна, а съседната редица от дясната страна седи Кевин. И нали говирим си, а Джо си говори там нещо за урока, а аз мъ разправям на Кевин колко е готин брат му. Ама Джо говореше на бг. После му викам на Джо ще ми дадеш ли автограф (на англ) и той ми пише за най-готината фенка xoxo Джо (и... да внимаваш повече по физика, а ако не внимаваш няма проблеми да идвам у вас)!
Странното беше, че Ник го нямаше.

Последната промяна е направена от Joe_Jonas-TheBest на Нед Ное 29, 2009 9:43 pm; мнението е било променяно общо 1 път
NePoKoRnA

Брой мнения : 42
Местожителство : Sin City
Registration date : 09.11.2009

ПисанеЗаглавие: Re: imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ????   Чет Ное 26, 2009 9:15 pm

Страхотни сънища имате!!!Сега ще ви разкажа и моя:

Сънувам,че с Ник сме гаджета.Но баша ми е решил да ме жени за едно много богато момче.И с Ник се виждаме за последен път.Стоим на брега на морето,гледаме един в друг,плачем и той изтрива сълзите ми.Казва ми:"Няма да обичам никоя така както теб.Не мог ада те гледам с друг и затова заминавам.Желая ти щастие и се надявам,че и другия ще те обича колкото мен."Аз не казвам нищо(незнайно защо),просто му давам медальона си(той е с формата на сърце),а той ми дава един много красив пръстен.Слага го на ръката ми,целува ме по челото и тръгва.Аз се обръщам,гледам как се отдалечава,но продължавам да не казвам нищо.Вече съм вкъщи и на вратата ме посреща мама и ми казва"Хаиде де само булката чакаме.Идвай да те приготвя.".Обличам се,оправям се и оставам сама в стаята.Седя и гледам в огледалото и плача.После вадя една снимка на Ник,целувам я,оставям я до огледалото и излзам.После сънувам,че сум вече пред олтара.Момчето ме е хванало за ръцете и си произнася думите.Идва моментът,в които трябва да кажем Да или Не.Момчето казва Да,но в момента в който ме питат дали го взимам,аз се усмихвам(чудно защо?!) и казвам Не.Хвърлям неговия пръстен и излизам от църквата.Всички тръгват да ме гонят,докато аз вече съм взела такси и съм на път към летището.Дъго време обикалям из цялото летище
и в момвнта,в който пристигам на точното място виждам как самолета излита.Дълго гледам след него и плача.След това отивам на нашето място,на плажа.Вадя пръстена на Ник,слагам го и казвам"Обичам те".И в този момент чувам "И аз също".Обръщам се и виждам Ник,стои пред мен с красивата си усмивка.Той ме прегръща и ме целува.А след това вади китарата си и започва да ми пее Ahora Qiuen(моята любима испанска песен,помежду другото превода и е страхотен,заслужава си да се види.А и Ник би я изпял страхотно,сигурна съм!!!)В този момент започва да вали силен дъжд,но Ник ме хваща за ръката и започваме да се гоним.След това влизаме в морето и...точно в този момент братовчед ми ме събуди,а като погледнах към телвизора даваха точно тази песен,която сънувах.Само се усмихнах,а братовчед ми ме попита какво съм сънувала... laughter

Наистина това беше един от най-щурите ми,но и най-красиви сънища.Бих сикала да бъде реалност,но уви...
lovejonas

Брой мнения : 14
Местожителство : Ruse
Registration date : 26.12.2009

ПисанеЗаглавие: Re: imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ????   Съб Дек 26, 2009 2:29 am

i az ne sam sanuvala za sega nishto za jonas brothers
i sq kato cheta vashte sanishta mi e mnoo kofti
em inache imam fantazii s tqh i to mnogo

Първо участвам във някакъв конкурс мюзик айдъл или нещо от тоя род
и го печеля / попринцип не пея много добре/
И от там нататък получавам куп договори от различни музикални
компании подписвам договор с най-голямата във България и издавам
много песни от рода на тези на Майли Сайръс
И един някаква музикална компания от Америка ми предлага
договор и аз го подписвам.
И на следващата седмица отпатувам за Америка кадето
прая турне там се славя под името Джени Алрока
И на един от концертите ми се запознавам със
Майли Сайръс и ставаме много добри приятелки.
Тя ме запознава със Деми Ловато и Селена Гомез
с които също започваме да се разбираме страхотно.
След няколко дена те трябва да отидат на едно от турнетата
на Jonas Brothers за да изпеят песента Send it on и ме вземат
със себе си.Там ме запознават със Джонас Брадърс
От пръв поглед се влюбих във Джо и той започна
да ме харесва и станахме гаджета.
даже направихме няколко дуета

и още много неща съм си представяла ама
сега не ми се разказва защото е много
късно и ми се спи!!!
megito_njk_jonas

Брой мнения : 70
Местожителство : Земя на страстта
Registration date : 09.01.2010

ПисанеЗаглавие: Re: imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ????   Сря Сеп 08, 2010 10:44 am

Аз съм по-скромна с фантазиите си.Моята най-голяма фантазия е да съм близка приятелка с момчетата,да знаят,че могат да разтитат на мен за всичко и по всяко време.
Ако сънищаща се броят за фантазии,аз съм ги сънувала само два пъти,макар че не минава и ден без да слушам Джонас,без да ги гледам,да говоря или да слушам за тях.Първият път,когато ги сънувах,те бяха дошли в моя град.Щяха да преподават няколко часа музика на ученици от първи до осми клас.Аз обаче отдавна не съм в това училище и не ми даваха да се доближа до там.Наложи се да търся хора,които имат връзки,за да мога да ги видя и да ги послушам.Успях...Разрешиха ми да открехна вратата на кабинета по музика и от там да ги гледам и да ги слушам...
Другият ми сън е като фантазията ми.В съня си бях приятелка на момчетата.Винаги намирахме време да се чуем или да се видим.Беше студен зимен ден и аз трябваше да излезна да свърша някаква работа,свързана с документи (поне това е реално,защото и в действителността се занимавам с такива неща).Вървях загледана в документите и когато отклоних погледа си към улицата видях момчетата.Останах си на мястото.Не можех да повярвам,че бяха дошли да ме видят.Те се приближиха и ме прегърнаха.Попитаха ми дали съм свободна,за да изкарам целия ден с тях.Аз забравих,че имах работа и приех.Как можех да откажа?!Те бяха дошли да изкарат един ден заедно с мен.Ходихме на ресторант,разхождахме се...От щастие забравих,че е студено.Вечерта те ме изпратиха до нас и вече бяхме почти пред входа,когато Джо ме попита:"Меги,студено ли ти е?" и аз казах "Да".Тогава той ме прегърна и аз се отдръпнах.Казах му:"Какво правиш Джо?Нали знаеш,че моето момче е Ник."А той (Ник) стоеше отстрани и се усмихна.Когато погледнах пред мен видях майка им .Тя ме гледаше и не можеше да повярва на това,което бях казала.Каза ми:"Меги,ние мислехме,че харесваш Джо.По всичко си личеше,че е така."Аз им отговорих:"Не ме разбирайте погрешно.Аз ги обичам и тримата,но ако трябва да избирам,ще избера Ник."
Когато се събудих и си спомних съня си...искаше ми се да не се бях събуждала,а да си бях останала в прегръдките на Джо.
Иначе имам и една мечта,която се надявам да стане реалност и това е Джонас да дойдат в България!
NellyJonas97

Брой мнения : 36
Местожителство : Sofia,Bulgaria
Registration date : 30.08.2010

ПисанеЗаглавие: imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ????   Сря Сеп 08, 2010 4:15 pm

не честно казано нямам защото знам че е само мечта която няма да се сбъдне но само един път сънувах че се събуждам и до мен е Ник като ме е прегърнал (да не си помислите нещо мръсно) просто така беше като истина после само това ми беше пред очите цял ден lol! yeah Embarassed Razz Neutral pale
Jonas_Brothers_fan#1

Брой мнения : 29
Местожителство : shumen
Registration date : 27.08.2010

ПисанеЗаглавие: Re: imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ????   Сря Сеп 08, 2010 4:51 pm

аз единпът сънувах че с ник сме двойка in love in love
после цял ден мислих само за съня си in love in love in love
megito_njk_jonas

Брой мнения : 70
Местожителство : Земя на страстта
Registration date : 09.01.2010

ПисанеЗаглавие: Re: imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ????   Нед Сеп 12, 2010 9:47 pm

Не бях сънувала Джонас скоро.Двата пъти,когато съм ги сънувала и за които писах по-горе,бяха преди няколко месеца.Преди няколко дни сънувах Ник.Беше доста странен сън,защото Ники се беше преместил в моя град без братята си.Ние с него се познавахме и аз бях много щастлива,че ще мога да го виждам по-често и че ще е достъпен,т.е. няма да го виждам само по участия.Той обаче се събра в една компания от хора,които аз не одобрявам,защото ги познавам много добре.Те щяха да го дръпнат надолу,да го провалят...Аз се опитах да му кажа какви са,но той не ми повярва.Започна да страни от мен.Аз от своя страна бях много тъжна,защото Ники ме отбягваше,загубих усмивката си заедно с него.Бях направила вече всичко по силите си,за да го разделя от тези хора (в съня ми те бяха наистина много лоши Smile ).Предадох се...Бях се изморила да се опитвам да му помогна,а с това само да си печеля негативното му отношение...Един слънчев ден бях седнала на една пейка и видях,че тези хора минаха близо до мен,но Ник го нямаше...И аз се притисних,защото не бях го виждала,нито пък бях чувала нещо за него.Хората от компанията му отминаха и Ники дойде при мен.Каза ми,че съм била права и че отначало още трябвало да ме послуша.Попита ме дали ще му простя,а аз не само му простих,но бях толкова щастлива,че го целунах по бузката.Той ме хвана за ръката и ме попита дали иска да се поразходим.Аз много исках,но го предупредих,че много хора ще ни видят и може да започнат да говорят за нас неверни неща.Ник каза,че това няма значение и че иска всички да ни видят заедно.
Сега като го разказвам ми изглежда,че е бил цяла вечност сънят ми,а всъщност беше само миг...прекрасен миг,в който видях Ник толкова близо до мен.
NellyJonas97

Брой мнения : 36
Местожителство : Sofia,Bulgaria
Registration date : 30.08.2010

ПисанеЗаглавие: imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ????   Пон Сеп 13, 2010 6:29 pm

Здравейте сега ще ви кажа кфо сънувах снощи
Значи сънувам Хайрие от Листопад и останалите в къщата и тя ми казва да отида да купя храна за ЧРД-то на Ник и в този момент идва Кевин и жена си в кола и заедно отиваме и като купихме всичко заедно с украсата отидохме в една зала където ще е партито и там беше Ник ама мн готино облечен с тъмни очила и ни вика здравейте и ние с Кевин и жена му почнахме да оправяме всичко а той си стоеше отстрани и нищо.Аз му викам айде помогни ни малко а той вика е аз съм рожденник и ние с Кевин се спогледахме но си довършихме всичко и после заедно всички отидохме в къщата на Кевин и като дойде време за партито отидохме и вече беше всичко почнало аз отидох до Ник и го прегърнах и му дадох подарък и му викам нещо да ми кажеш и той вика мерси и после аз му казах добре а нещо друго и той се замисли................
Тогава му помогнах викам"поне едно съжалявам че не помогнах и благодаря за всичко" той каза добре но ще ти го покажа по друг начин и в този момент дойде и Джо и ме качиха на сцената и изпяхме заедно всички песни от Джонас Ел Ей като Ник изспя специално за мен Your biggest fan и докато пееше ме беше прегърнал Very Happy
jonas_fenka

Брой мнения : 25
Registration date : 10.08.2010

ПисанеЗаглавие: Re: imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ????   Чет Сеп 16, 2010 7:26 pm

Ооо, аз постоянно сънувам Джонас laughter
Та така сега ще ви разкажа последният си сън, който сънувах снощи laughter
Аз и брачедка ми сме спечелили билети за концерта на Джонас и местата са ни VIP и сме точно до някаква камера,която снима феновете,но без те да знаят ;d и Ник,Джо и Кевин са в гримйорната си и гледат видеото от камерата.И дамо аз и брачедка ви се виждаре.Ник ме гледал и си паднал по мен.И тримата Джонас излизат на сцената и започват с Live to party и ние с брачедка ми пощуряваме щото виждаме братята Джонас толкова близо ;d Когато Джо се приближава до публиката докато пее S.O.S и ми подава една бележка без никой да види.Когато я отворих там пишеше "My telephone number:... from Nick" (не си спомням номера ;d) Много се зарадвах и пищях още по силно ;d. Ник започна да пее "Give love a try" ме качи на сцената ;d. После ме прегърна и след още няколко песни на които аз и Ник постояно си се усмихвахме концертът свърши.Направо беше страхотно. (сигурна съм че на живо е много по вълнуващо отколкото в съня ми ;d).на следващия ден се обадих на ник и се срещнахме в един парк. И там той ми предложи да ходим и се хванахме ;d а след това се събудих плач
alex-joe

Брой мнения : 21
Местожителство : бургас
Registration date : 08.07.2010

ПисанеЗаглавие: Re: imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ????   Съб Сеп 18, 2010 12:10 pm

оо и моя
АЗ УТИВАМ НА ТЯХЕН КОНЦЕРТ И СЪМ ОТПРЕТ.
ПОСЛЕ ДЖО МЕ КАНИ ДА ПЕЯ.
И КАТО ЗАПЯХ ПУСНАХА IT"ON. laughter
И КАТО ДЕМИ ЗАПЯ И АЗ СЪЩО...
КАТО СВЪРИХМЕ НЯКОЙ ИЗВИКА :ПОЖАР:.
ПОСЛЕ АЗ ГИ СПАСИХ А ЛЕО [МОЙ СЪОЧЕНИК]
ГО РАЗКРИХ И ТАКА ТЕ МЕ ПОКАНИХА В ГРУПАТА И...
АЗ ПРИЕХ. yeah yeah yeah laughter laughter

И ТАКА. laughter
Вижте профила на потребителя http://www.jivotno.com/alex_toto
radinaa99

Брой мнения : 26
Местожителство : Sliven,Bulgaria
Registration date : 03.10.2010

ПисанеЗаглавие: Re: imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ????   Нед Окт 03, 2010 4:07 pm

Аз много харесвам Джонас Брадърс.. най-вече Ник.Бих искала да отида на концерта им и да се снимам с тях. Това е моята голяма мечта! Не спирам да се надявам,че някой ден тази мечта ще се сбъдне. За феновете на Джонас , който искат да ги видят и тн.. не спирайте да губите надежда,надявам се , че някой ден всички тези мечти ще станат реалност.. in love
Simona_11

Брой мнения : 17
Местожителство : софия
Registration date : 03.10.2010

ПисанеЗаглавие: Re: imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ????   Нед Окт 03, 2010 6:29 pm

Аз много харесвам Джонас Брадърс.. най-вече Ник.Бих искала да отида на концерта им и да се снимам с тях. Това е моята голяма мечта! Не спирам да се надявам,че някой ден тази мечта ще се сбъдне. За феновете на Джонас , който искат да ги видят и тн.. не спирайте да губите надежда,надявам се , че някой ден всички тези мечти ще станат реалност.. kiss
vestema

Брой мнения : 23
Местожителство : Габрово
Registration date : 31.12.2010

ПисанеЗаглавие: Re: imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ????   Пет Дек 31, 2010 12:57 am

Сутринта преди да стана (към 7) сънувах много готин сън с Jonas. Бяхме на яхта. Аз и Ник бяхме гаджета, той ме беше прегърнал и ми говореше нещо от сорта че никога не иска да ме пуска и аз му казах "ми недей" или нещо такова и го целунах i love you . В същото време Джо и Кевин ни гледаха от нещо като тераса lol! . Имше още нещо но го забравих.

Преди няколко седмици пък сънувах че съм сестра на Jonas и че съм в Холивуд. Там записвахме някаква песен и после се снимах в 3-тия сезон на Jonas (от къде пък 3-ти сезон като спряха да снимат???? Кой да ти каже Very Happy )
За друго не се сещам сега. След мамко отивам да спя и утре ще разказвам (ако има за разказване)

Иначе мечтата ми свързана с Jonas е когато те дойдат на концерт аз да съм там те да ме видят и или да се влюби някой от тях в мен или да се окаже че съм им сестра и да замина с тях в Америка. (луда работа) in love
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ????   

imate li si nqkakva fantaziq s JONAS BROTHERS ????
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Jonas Brothers :: Joe Jonas-
Идете на: