Jonas Brothers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jonas Brothers

BG Fanclub
 
ИндексMusicПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Препоръки и предложения

Go down 
+13
JB is the best
*DeMi_LoVaTo*
bibi_bg
Maria
Joe_Jonas-TheBest
iou
Geri_Joe
daiana
Dark_Angel
al3x4et0
toxic_doll
In'Love'Kevin_Jonas
Admin
17 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
JB is the best
Нов
Нов
JB is the best


Брой мнения : 99
Age : 25
Местожителство : Пловдив
Registration date : 30.08.2009

Препоръки и предложения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Препоръки и предложения   Препоръки и предложения - Page 2 Icon_minitimeВто Окт 13, 2009 1:38 pm

На мен повече ми харесва първата!Не че втората не ми харесва но с надписа Welkome се скрива лицето на Ник и на мен някакси ми е много шарено с това розово!
Върнете се в началото Go down
iou
фен
фен



Брой мнения : 178
Местожителство : rq
Registration date : 02.03.2009

Препоръки и предложения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръки и предложения   Препоръки и предложения - Page 2 Icon_minitimeВто Окт 13, 2009 4:25 pm

ОФФ НЕЗНАЕХ КЪДЕ ДА ГО ПОСТНА ТОВА МНЕНИЕ И РЕШИХ ТУК laugh Embarassed Embarassed Embarassed
ТЪЪЪ.... ВИЖТЕ ТОВА http://bg.fanopic.com/-jonas-brothers/ РЕГНАХ СЕ,ХАРЕСА МИ И РЕШИХ ДА НАПРАВЯ ТЕМА ЗА ДЖОНАСИТЕ ТАМ laugh ДАНО ВИ ХАРЕСА
Върнете се в началото Go down
NePoKoRnA

NePoKoRnA


Брой мнения : 42
Местожителство : Sin City
Registration date : 09.11.2009

Препоръки и предложения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръки и предложения   Препоръки и предложения - Page 2 Icon_minitimeСря Май 26, 2010 5:39 pm

Аз имам няколко идейки:

1.Например конкурс за Лого на форума за определено време(например "Лого Май-Юни",може да се избира едно за двата месеца,може да се избират и за всеки от двата месеца различни).
2.Да се направи нещо като "форумско училище",в което ще си има учители,които ще преподават по даден предмет(свързан с Джонас,разбира се тъй като не знам дали е позволено да се отварят теми за Майли,Селена например) и ученици,които ще имат тестове върху тези предмети.
3."Форумско риалити шоу"-това е игра,която видях в един форум и ми хареса.
4.Да се направи например раздел,в който всеки форумец може да си направи тема,чрез която да се представи пред останалите,да показва творбите си и др.

Благодаря за вниманието и дано не съм ви досадила Smile
Върнете се в началото Go down
megito_njk_jonas

megito_njk_jonas


Брой мнения : 70
Age : 31
Местожителство : Земя на страстта
Registration date : 09.01.2010

Препоръки и предложения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръки и предложения   Препоръки и предложения - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 12, 2010 10:10 pm

Първо искам до кажа едно огромно БРАВО на създателите на този форум bravo
Това за мен е най-хубавият форум за Джонас.Съгласна съм с всички,които казаха,че той трябва да се разпространи,за да се съберат още повече истински фенове на момчетата на едно прекрасно място като това yeah
Идеите на всички също са много интересни.Много ми харесаха идейките на NePoKoRnA.
Моята идея е да има повече теми във форума.Не казвам,че тези са малко,но има някои,които се повтарят.Добре би било да се направи една тема,за да може да се актуализира конкретната информация,например темата около гостуването на Джонас в България.Така форумът ще изглежда още по-добре подреден.Мисля,че ще е интересно да има теми най-вече за момчетата.Нали форумът е за тях!Но...все пак може да има теми за Мода,Козметика,Приятелство,Любов и т.н ... както има теми за спорт,книги и списания...
Ако имате желание,мисля,че с общи усилия можем да приложим по-добрите идеи..Според мен този форум го заслужава.
Върнете се в началото Go down
jonas_brothers_poli

jonas_brothers_poli


Брой мнения : 4
Age : 26
Местожителство : bsl
Registration date : 08.10.2010

Препоръки и предложения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръки и предложения   Препоръки и предложения - Page 2 Icon_minitimeПет Окт 08, 2010 8:24 am

Dark_Angel написа:
al3x4et0 написа:
Мисля, че само трябва да го популяризираме малко повече. Иначе сайта е страхотен, много ми допада изобщо е супер ... Smile yeah yeah yeah yeah


Напълно съм съгласна!!!
Невероятен е yeah bravo kiss
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Препоръки и предложения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръки и предложения   Препоръки и предложения - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Препоръки и предложения
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Jonas Brothers :: За Форума-
Идете на: