Jonas Brothers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jonas Brothers

BG Fanclub
 
ИндексMusicПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 live chata на 22ри август

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
bibi_bg
супер фен
супер фен
bibi_bg


Брой мнения : 134
Age : 32
Местожителство : софия
Registration date : 30.12.2008

live chata на 22ри август Empty
ПисанеЗаглавие: live chata на 22ри август   live chata на 22ри август Icon_minitimeНед Авг 23, 2009 10:56 am

кажете на кой какво отговориха момчетата и с какви впечатления останахте. хареса ли ви появата на big rob, jordin sparks i wonder girls? а кученцето на jordin?
ето и моите впечатления:
въпреки че останах страшно разочарована че не ми отговориха на нито един пост (въпреки че пращах едно и също нещо около 100 пъти) всичко много ми хареса. дори повече от предишния на който бях.
jordin е страшно сладка и чаровна.
и като заговорихме за нея, държа да отбележа факта че все пак прочетоха един пост от българско момиче (нашата илиянка- JoBros) когато тя каза че има блузка като на джордин yeah
въпреки че не казаха нищо за българия имаше толкова много постове от типа на "please come to bulgaria) че няма начин да не са ги забелязали и това беше първата крачка да ги убедим да направят концерт и тук.
kiss
Върнете се в началото Go down
JoBros
Нов
Нов
JoBros


Брой мнения : 78
Местожителство : София
Registration date : 20.08.2009

live chata на 22ри август Empty
ПисанеЗаглавие: Re: live chata на 22ри август   live chata на 22ри август Icon_minitimeНед Авг 23, 2009 11:13 am

Ами на мен това ми беше първия чат и съм адски доволна. Нямам търпение да дойде следвайщия. Много беше вълнуващо, защото все пак тва са Джонасите. Rolling Eyes Very Happy Very Happy Естествено съм доста щастлива, че казаха това което написах... Very Happy Very Happy lol! Много беше гот. И три часа преди да почне вече бях там и се кефех! WOW... И когато оставаха броени минути, всички ги брояхме... 3 minutes, 2 minutes, 1 minute, they're late!!! laugh laugh Много беше приятно... И когато момчетата се въхищаваха колко много посетители имаше, и всичките коментарчета COME TO BULGARIA! Със сигорност това беше един от най-прекрасните часове в живота ми! kiss И да не забравя: с bibi_bg си писахме... Даа... Но свърши. плач
Върнете се в началото Go down
Maria
Нов
Нов



Брой мнения : 47
Registration date : 29.08.2009

live chata на 22ри август Empty
ПисанеЗаглавие: Re: live chata на 22ри август   live chata на 22ри август Icon_minitimeНед Авг 30, 2009 6:19 pm

Дам.. и аз бях там. И на мен ми беше 1-вия чат, не отковориха на нито 1 от въпросите ми, но все пак ми хареса много. По-често изпълнителите трябва да правят такива чатове, много е забавно laughter Мисля си, следващия път трябва да измислим нещо по-оригинално от "Come to Bulgaria", което да привлече вниманието им. Laughing
Върнете се в началото Go down
bibi_bg
супер фен
супер фен
bibi_bg


Брой мнения : 134
Age : 32
Местожителство : софия
Registration date : 30.12.2008

live chata на 22ри август Empty
ПисанеЗаглавие: Re: live chata на 22ри август   live chata на 22ри август Icon_minitimeНед Авг 30, 2009 7:35 pm

"if you don't come to Bulgaria i guess i'll just have to come to the united states and grab your hands and take you guys here." или "are you ready to rock and roll? couse we are! music is in our souls, thats just the way we roll, come to bulgaria just to say hello beautiful or play our music. this is an sos!!! " примерно де :Д тъпичко е знам ама скоро сиг ще ми хрумне нещо добро :Д:Д:Д от русия ми мозък ?! пфф дааа бе да :Д:Д:Д
Върнете се в началото Go down
Maria
Нов
Нов



Брой мнения : 47
Registration date : 29.08.2009

live chata на 22ри август Empty
ПисанеЗаглавие: Re: live chata на 22ри август   live chata на 22ри август Icon_minitimeНед Авг 30, 2009 8:14 pm

На мене пък ми харесва... има време де, още не са обявили следващия чат Wink
Върнете се в началото Go down
JoBros
Нов
Нов
JoBros


Брой мнения : 78
Местожителство : София
Registration date : 20.08.2009

live chata на 22ри август Empty
ПисанеЗаглавие: Re: live chata на 22ри август   live chata на 22ри август Icon_minitimeПон Авг 31, 2009 4:44 pm

bibi_bg написа:
"if you don't come to Bulgaria i guess i'll just have to come to the united states and grab your hands and take you guys here."

Very Happy Very Happy Това е добро! laugh Напиках се от смях!
Върнете се в началото Go down
burning.angel.91

burning.angel.91


Брой мнения : 3
Registration date : 31.08.2009

live chata на 22ри август Empty
ПисанеЗаглавие: чат   live chata на 22ри август Icon_minitimeПон Авг 31, 2009 8:09 pm

Аз гледах чата днес на запис, защото нямах възможност да го хвана на живо, но съм гледала останалите, които имаха до сега и винаги е супер яко и гледаш затаил дъх. Времето минава толкова бързо. Надявам се скоро някой да ги покани в България, но за жалост май не много хора подписват петициите. На мен ми хареса този чат, защото най-после Кевин попя малко и ми харесаха гостите им. Абе изобщо друго си е да ги видиш на живо, пък макар и през екрана, знаеш че може пък да отговорят. Казаха ми, че въпроса за Camp Rock 2 е бил зададен от българка и много се радвам че и отговориха. Ами надявам се да поддържаме връзка и да се подкрепяме, че да дойдат и при нас най-сетне. Поздрави на всички фенове
Върнете се в началото Go down
Maria
Нов
Нов



Брой мнения : 47
Registration date : 29.08.2009

live chata на 22ри август Empty
ПисанеЗаглавие: Re: live chata на 22ри август   live chata на 22ри август Icon_minitimeПон Авг 31, 2009 8:15 pm

Кой въпрос за Кемп Рок е бил зададен от българка?
Върнете се в началото Go down
burning.angel.91

burning.angel.91


Брой мнения : 3
Registration date : 31.08.2009

live chata на 22ри август Empty
ПисанеЗаглавие: отговор   live chata на 22ри август Icon_minitimeСря Сеп 02, 2009 3:47 pm

Ами в началото някой ги попита какво става с Camp Rock, когато на дълго и на широко обясняваха кога почват снимките на втората част и така нататъка. Поне така ми каза една приятелка, която гое гледала на живо, явно познава момичето, което е задало въпроса. Лично аз не съм сигурна, но може и да е вярно. Very Happy
Върнете се в началото Go down
bibi_bg
супер фен
супер фен
bibi_bg


Брой мнения : 134
Age : 32
Местожителство : софия
Registration date : 30.12.2008

live chata на 22ри август Empty
ПисанеЗаглавие: Re: live chata на 22ри август   live chata на 22ри август Icon_minitimeСря Сеп 02, 2009 5:31 pm

JoBros написа:
bibi_bg написа:
"if you don't come to Bulgaria i guess i'll just have to come to the united states and grab your hands and take you guys here."

Very Happy Very Happy Това е добро! laugh Напиках се от смях!
абе от начало си мислех за нещо от типа на "alright! if don't come to bg till the end of the year i'll come to the united states and kick your a**** by the whole road to here!...oh, you think i can't? wanna bet?" ама в последствие ми се стори доста грубо и за това не го написах дупе
Върнете се в началото Go down
Maria
Нов
Нов



Брой мнения : 47
Registration date : 29.08.2009

live chata на 22ри август Empty
ПисанеЗаглавие: Re: live chata на 22ри август   live chata на 22ри август Icon_minitimeСря Сеп 02, 2009 6:58 pm

burning.angel.91 написа:
Ами в началото някой ги попита какво става с Camp Rock, когато на дълго и на широко обясняваха кога почват снимките на втората част и така нататъка. Поне така ми каза една приятелка, която гое гледала на живо, явно познава момичето, което е задало въпроса. Лично аз не съм сигурна, но може и да е вярно. Very Happy
Дам, помня като се обясняваха на дълго и широко, ама си нямам напредстава кой е задал въпроса Laughing Възжмоно е.

bibi_bg, това ми харесва най-много даже Laughing наистина е малко грубо, ама карай... все пак е казано на майтап Laughing може и да ги разсмееш с тва Laughing
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





live chata на 22ри август Empty
ПисанеЗаглавие: Re: live chata на 22ри август   live chata на 22ри август Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
live chata на 22ри август
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Live webcast

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Jonas Brothers :: Jonas Brothers :: Jonas Brothers-
Идете на: