Jonas Brothers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jonas Brothers

BG Fanclub
 
ИндексMusicПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Продавам американски плакати на JB

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
pantene




Брой мнения : 2
Registration date : 04.11.2009

Продавам американски плакати на JB Empty
ПисанеЗаглавие: Продавам американски плакати на JB   Продавам американски плакати на JB Icon_minitimeСря Ное 04, 2009 9:44 pm

Здравейте, не съм сигурна къде точно трябва да го постна това, но ако има някакъв проблем темата ще бъде преместенa, нали?
Та, по темата: организирам търг в skype за продажба на американски и испански плакати. Между тях има 4-5 и на Jonas brothers, а също и на Miley Cyrus, Demi Lovato, Selena Gomez, Debby Ryan, Ashley Tisdale, Zac Efron, Lucas Till, Taylor Swift, Taylor Launter, Robert Pattinson, New moon и Harry Potter. Търга ще се проведе в събота (7.11.09), така че побързайте. За повече информация пишете, а също и ако искате да ви пратя снимки на плакатите. Началните цени са 1лв за А4, 4лв за 2хА4 и 7лв за 4хА4.
Мерси!
Върнете се в началото Go down
lovejonas




Брой мнения : 14
Age : 27
Местожителство : Ruse
Registration date : 26.12.2009

Продавам американски плакати на JB Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам американски плакати на JB   Продавам американски плакати на JB Icon_minitimeНед Дек 27, 2009 1:07 am

[jalko propusnala sam go
Върнете се в началото Go down
pantene




Брой мнения : 2
Registration date : 04.11.2009

Продавам американски плакати на JB Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам американски плакати на JB   Продавам американски плакати на JB Icon_minitimeНед Дек 27, 2009 8:55 pm

Няма пробем, пиши ми на skype turg_bravo
Върнете се в началото Go down
jonas_fenka

jonas_fenka


Брой мнения : 25
Age : 27
Registration date : 10.08.2010

Продавам американски плакати на JB Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам американски плакати на JB   Продавам американски плакати на JB Icon_minitimeСъб Сеп 04, 2010 6:19 pm

[Цитат = " lovejonas "] [ jalko propusnala Само отидете [ / цитат ]

и аз съм го пропуснала но ще ти пиша на скайп
Върнете се в началото Go down
radinaa99

radinaa99


Брой мнения : 26
Местожителство : Sliven,Bulgaria
Registration date : 03.10.2010

Продавам американски плакати на JB Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам американски плакати на JB   Продавам американски плакати на JB Icon_minitimeНед Окт 03, 2010 3:56 pm

аа пропуснала съм го.. Neutral
Върнете се в началото Go down
mi6oka99

mi6oka99


Брой мнения : 24
Registration date : 29.01.2011

Продавам американски плакати на JB Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам американски плакати на JB   Продавам американски плакати на JB Icon_minitimeПон Мар 28, 2011 1:35 pm

Здрасти Exclamation Имам въпрос имаш ли още плакати на JB Question Question Question
Върнете се в началото Go down
http://jonasss.alle.bg
Sponsored content





Продавам американски плакати на JB Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам американски плакати на JB   Продавам американски плакати на JB Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Продавам американски плакати на JB
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Jonas Brothers :: OFF TOPIC CHAT :: OFF TOPIC CHAT-
Идете на: