Jonas Brothers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jonas Brothers

BG Fanclub
 
ИндексMusicПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Camp Rock 2 The Final Jam

Go down 
+2
JB is the best
jonas_fenka
6 posters
АвторСъобщение
jonas_fenka

jonas_fenka


Брой мнения : 25
Age : 28
Registration date : 10.08.2010

Camp Rock 2 The Final Jam Empty
ПисанеЗаглавие: Camp Rock 2 The Final Jam   Camp Rock 2 The Final Jam Icon_minitimeВто Авг 31, 2010 2:52 pm

Хей, гледахте ли вече Camp Rock 2 The Final Jam? Гледах го. Страхотен е! Можете да си го изтеглите от Zamunda.net yeah Филмът е страхотен.Много е вълнуващ.Съветвам ви да го гледате час по скоро! yeah yeah yeah
Върнете се в началото Go down
JB is the best
Нов
Нов
JB is the best


Брой мнения : 99
Age : 25
Местожителство : Пловдив
Registration date : 30.08.2009

Camp Rock 2 The Final Jam Empty
ПисанеЗаглавие: Camp Rock 2 The Final Jam   Camp Rock 2 The Final Jam Icon_minitimeВто Авг 31, 2010 8:04 pm

Аз го гледах, но онлайн!Ето линк ако някой иска да го гледа http://www.movshare.net/video/a004qd6jfpaux!Иначе филма е много хубав!Но песните тази година не ми харесват толкова!Целувката можду Джо и Деми ми е любимата част от филма! kiss kiss kiss
Върнете се в началото Go down
joefan82

joefan82


Брой мнения : 39
Age : 41
Местожителство : Бургас
Registration date : 23.07.2010

Camp Rock 2 The Final Jam Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Camp Rock 2 The Final Jam   Camp Rock 2 The Final Jam Icon_minitimeВто Авг 31, 2010 10:35 pm

Гледах го 2 пъти,много ми хареса-песни,танци,музика-всичко ми харесва. Даже Джо и Деми ми благодариха и се радваха,че ми е харесал.
Върнете се в началото Go down
megito_njk_jonas

megito_njk_jonas


Брой мнения : 70
Age : 31
Местожителство : Земя на страстта
Registration date : 09.01.2010

Camp Rock 2 The Final Jam Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Camp Rock 2 The Final Jam   Camp Rock 2 The Final Jam Icon_minitimeНед Сеп 05, 2010 5:14 pm

Гледах CAMP ROCK 2 The Final Jam.Много ми хареса това,че всички герои имаха развитие.Освен това всички са още по-красиви и още по-талантливи.Има много хубави песни и в двата лагера.Нямам любим момент от филма,защото целият филм ми е любим.Чакането си заслужаваше и напълно се оправдаха очакванията ми.Не се и съмнявах в това,че ще се получи нещо толкова красиво,щом участват Джонас.Едно голямо БРАВО bravo
Върнете се в началото Go down
vanima

vanima


Брой мнения : 32
Age : 26
Местожителство : гр.Карлово
Registration date : 16.09.2010

Camp Rock 2 The Final Jam Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Camp Rock 2 The Final Jam   Camp Rock 2 The Final Jam Icon_minitimeСря Сеп 29, 2010 8:00 pm

Филмът е супер!!! bravo bravo bravo
Върнете се в началото Go down
Simona_11

Simona_11


Брой мнения : 17
Age : 25
Местожителство : софия
Registration date : 03.10.2010

Camp Rock 2 The Final Jam Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Camp Rock 2 The Final Jam   Camp Rock 2 The Final Jam Icon_minitimeНед Окт 03, 2010 2:09 pm

Camp Rock 2-The final jam е страхотен филм-песни,танци!Препоръчвам ви да го гледате час по-скоро!!!!! kiss
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Camp Rock 2 The Final Jam Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Camp Rock 2 The Final Jam   Camp Rock 2 The Final Jam Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Camp Rock 2 The Final Jam
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Camp Rock 3
» Camp Rock Movie
» Camp rock and Jonas Brothers

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Jonas Brothers :: Филми и Сериали-
Идете на: