Jonas Brothers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jonas Brothers

BG Fanclub
 
ИндексMusicПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Новини около бандата

Go down 
+43
V.I.P.FEN NA NICK JONAS
Simona_11
didity53
NellyJonas97
megito_njk_jonas
Jonas_Brothers_fan#1
alex-joe
jonas_fenka
joefan82
jb_fan_forever
hermione_luna
joe_jonas96
nikolstefanova
LuD Fen_JB_loVE
NePoKoRnA
JB is the best
*DeMi_LoVaTo*
swiss__kiss
rumi_jonas
elizabeth_6
Maria
JoBros
eli_94
adelin4eto_03
MILA_JB_FAN
sisi_jb_05
annabel_joe
mony22
prittyice
mila_jonas_brothers
iou
daiana
Dark_Angel
Joe_Jonas-TheBest
jonas_brothers_the_best
Geri_Joe
d3s1nka
toxic_doll
Black_Angel
al3x4et0
bibi_bg
In'Love'Kevin_Jonas
Admin
47 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next
АвторСъобщение
adelin4eto_03
Нов
Нов
adelin4eto_03


Брой мнения : 54
Age : 32
Местожителство : Sofia
Registration date : 27.04.2009

Новини около бандата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини около бандата   Новини около бандата - Page 6 Icon_minitimeЧет Авг 06, 2009 9:35 pm

znam.i tova e strahotno. yeah angel bravo bravo bravo bravo
Върнете се в началото Go down
bibi_bg
супер фен
супер фен
bibi_bg


Брой мнения : 134
Age : 32
Местожителство : софия
Registration date : 30.12.2008

Новини около бандата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини около бандата   Новини около бандата - Page 6 Icon_minitimeНед Авг 16, 2009 6:42 pm

ооо да и майка ми и братята ми вече савсем ще откачат с мен laugh майка ми само ми вика " е то само това оставаше, сега като го пуснат това и вече съвсем няма да можем да те откачим от телевизора" или култувата реплика на единия ми брат "ПОРАСНИ МААААА!НА 18 ГОДИНИ МИ СТАНА МОМА ЗА ЖЕНЕНЕ, ДЕЦКИ ШЕ МИ ГЛЕ'А!" или па малкия ми брат "пфф...и после що си няма гадже...ти продължавай да си ги гледаш тия гей...." и следва мощна борба на дивана с крясъци "ще те убияяяяя...." "мамоооо тя ме душиииии"...а дали па не сме забавна картинка laugh laugh laugh
Върнете се в началото Go down
eli_94
Нов
Нов
eli_94


Брой мнения : 8
Age : 29
Местожителство : у нас
Registration date : 19.08.2009

Новини около бандата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини около бандата   Новини около бандата - Page 6 Icon_minitimeСря Авг 19, 2009 6:29 pm

ауууу те супер една приятелка ми пусна тяхма песен и от тогава laughter bravo
Вярно ли е че няма да идват в BG
Върнете се в началото Go down
bibi_bg
супер фен
супер фен
bibi_bg


Брой мнения : 134
Age : 32
Местожителство : софия
Registration date : 30.12.2008

Новини около бандата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини около бандата   Новини около бандата - Page 6 Icon_minitimeСря Авг 19, 2009 6:35 pm

ДА ЕЛЕНО ВЯРНО ЕЕЕ!!! не ти ли казах? ако те фрасна с тигана по главата дали ще измислиш по умен въпрос? (това си е наша шега, да не си помислите нещо че и се карам верно, аз много я обичкам елито Smile )
Върнете се в началото Go down
eli_94
Нов
Нов
eli_94


Брой мнения : 8
Age : 29
Местожителство : у нас
Registration date : 19.08.2009

Новини около бандата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини около бандата   Новини около бандата - Page 6 Icon_minitimeЧет Авг 20, 2009 3:15 pm

Братята Джонас отнесоха отличие за най-стилни звезди Също така те откриха и закриха церемонията на Teen Choice Awards Музикалните братлета участаваха в забавният сценарий
Ник- се прегръщаше с фенове а Джо се сдоби с фешън прическа lol!
Върнете се в началото Go down
eli_94
Нов
Нов
eli_94


Брой мнения : 8
Age : 29
Местожителство : у нас
Registration date : 19.08.2009

Новини около бандата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини около бандата   Новини около бандата - Page 6 Icon_minitimeПет Авг 21, 2009 6:44 pm

аууууу
Преди време момчетата, чийто баща е свещеник, предизвикаха истинска сензация с изказването си, че няма да допуснат да имат интимни отношения с момиче, докато не сключат брак. Въпреки това или може би заради това те са непрекъснато преследвани от американските тийнейджърки.
Върнете се в началото Go down
bibi_bg
супер фен
супер фен
bibi_bg


Брой мнения : 134
Age : 32
Местожителство : софия
Registration date : 30.12.2008

Новини около бандата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини около бандата   Новини около бандата - Page 6 Icon_minitimeПет Авг 21, 2009 6:51 pm

много жалко... това си е цяло мъчение... горките момчета... ма да видим като дойдат в бг и като видят колко красиви момичета има тук и колко сме луди по тях дали няма да си променят мнението Laughing laughter
Върнете се в началото Go down
bibi_bg
супер фен
супер фен
bibi_bg


Брой мнения : 134
Age : 32
Местожителство : софия
Registration date : 30.12.2008

Новини около бандата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини около бандата   Новини около бандата - Page 6 Icon_minitimeПет Авг 21, 2009 6:57 pm

Майката на Jonas Brothers ги иска девствени

Момчетата от Jonas Brothers дали клетвено обещание на майка си, че ще останат непорочни до сватбата си. Това било желанието на родителката, която, за да бъде сигурна, че синовете й ще си удържат на думата, им подарила по един пръстен на целомъдрието, съобщава bliasak.bg.

Майката Денис Джонас обаче разкрила, че не би се разсърдила на децата си, ако те сбъркат и се отдадат на изкушението. „Те са мъже, които имат желания и нужди, защото са пълни с тестостерон. Все пак, ако направят грешка, няма да им се разсърдя. Знам, че те могат да бъдат изкушени. Ще изглеждам като глупачка, ако мисля тези неща. Постоянно обаче се моля за тях", споделила майката на момчетата.

Ник от Jonas Brothers разкрил, че майка им ги е научила на всичко в живота. Тя им е казвала как да се държат, да имат добри маниери и как правилно да ядат на масата. „Майка ни е учила, че трябва да сме внимателни дори в хотелската стая. Тя ни кара да си подреждаме хавлиите и кърпите", разказал Ник.
19-годишният Джо пък разкри, че ако едно момиче иска да му привлече вниманието, трябва „да бъде добра с мама".
е мацки, вече знаете какво трябва да правите за да привлечете вниманието на джо yeah
Върнете се в началото Go down
eli_94
Нов
Нов
eli_94


Брой мнения : 8
Age : 29
Местожителство : у нас
Registration date : 19.08.2009

Новини около бандата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини около бандата   Новини около бандата - Page 6 Icon_minitimeПет Авг 21, 2009 7:42 pm

тъй вярно сър
Върнете се в началото Go down
JoBros
Нов
Нов
JoBros


Брой мнения : 78
Местожителство : София
Registration date : 20.08.2009

Новини около бандата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини около бандата   Новини около бандата - Page 6 Icon_minitimeПет Авг 21, 2009 8:40 pm

Хора, да знаете че утре ще има Live Chat С джонасите в Facebook. Часът е 2 следобяд (тяхно време), тоест към 9 вечерта. Но не съм сигерна... Smile Smile Аз лично ще присъством...
Върнете се в началото Go down
bibi_bg
супер фен
супер фен
bibi_bg


Брой мнения : 134
Age : 32
Местожителство : софия
Registration date : 30.12.2008

Новини около бандата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини около бандата   Новини около бандата - Page 6 Icon_minitimeПет Авг 21, 2009 9:17 pm

нееее от 8 еееее!!!! по моите изчисления де bravo от 8 е!!! всички да сте там ей!!! длъжни сте просто!!! kiss
Върнете се в началото Go down
JoBros
Нов
Нов
JoBros


Брой мнения : 78
Местожителство : София
Registration date : 20.08.2009

Новини около бандата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини около бандата   Новини около бандата - Page 6 Icon_minitimeСъб Авг 22, 2009 8:25 am

Ами, добре. Ще съм там от 8. Нищо няма да ми стане... Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
JBfan
Гост




Новини около бандата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини около бандата   Новини около бандата - Page 6 Icon_minitimeСъб Авг 22, 2009 1:09 pm

Аз го сметнах и ми излезе, че тук ще е от 00:00 часа. [14:00 (тяхно време)+ 10= 24:00 т.е. 00:00(наше време)]
Върнете се в началото Go down
bibi_bg
супер фен
супер фен
bibi_bg


Брой мнения : 134
Age : 32
Местожителство : софия
Registration date : 30.12.2008

Новини около бандата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини около бандата   Новини около бандата - Page 6 Icon_minitimeСъб Авг 22, 2009 1:54 pm

ХОООООРААААААААААААААА ОТ 5 Е!!! СЕГА ОТ 5! ДАНО СТЕ ВИДЕЛИ СЪОБЩЕНИЕТО МИ НА ВРЕМЕ!!! ОТ 5 Е!!!
ааа не от 9 е маи или от 8... олеее побурках се докато чакам... всички пишат толкова бързо там....
Върнете се в началото Go down
JoBros
Нов
Нов
JoBros


Брой мнения : 78
Местожителство : София
Registration date : 20.08.2009

Новини около бандата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини около бандата   Новини около бандата - Page 6 Icon_minitimeСъб Авг 22, 2009 5:16 pm

Не е от 5! Още не е почнало! Остават по-малко от 3 часа! Сигорна съм, че ще е в 8. Wink Wink Wink
Върнете се в началото Go down
JoBros
Нов
Нов
JoBros


Брой мнения : 78
Местожителство : София
Registration date : 20.08.2009

Новини около бандата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини около бандата   Новини около бандата - Page 6 Icon_minitimeСъб Авг 22, 2009 9:16 pm

WOW... беше великооо... Само че свърши... Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
bibi_bg
супер фен
супер фен
bibi_bg


Брой мнения : 134
Age : 32
Местожителство : софия
Registration date : 30.12.2008

Новини около бандата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини около бандата   Новини около бандата - Page 6 Icon_minitimeСъб Авг 22, 2009 10:03 pm

да ама ме е яд че на мен не ми отговориха...ма пак ме изкефи много! бяха супер сладки каккто винаги in love
Върнете се в началото Go down
JoBros
Нов
Нов
JoBros


Брой мнения : 78
Местожителство : София
Registration date : 20.08.2009

Новини около бандата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини около бандата   Новини около бандата - Page 6 Icon_minitimeСъб Авг 22, 2009 11:10 pm

С нетърпение очаквам да ги видя на следващия чат... Smile Smile Пак ще съм там. Ще ви кажа, когато разебера датата. Smile Wink
Върнете се в началото Go down
adelin4eto_03
Нов
Нов
adelin4eto_03


Брой мнения : 54
Age : 32
Местожителство : Sofia
Registration date : 27.04.2009

Новини около бандата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Новини около бандата   Новини около бандата - Page 6 Icon_minitimeСря Авг 26, 2009 6:39 pm

София Мюзик Ентерпрайсис.Ако искате можем да им пишем и да ги помолим да поканят Донасите.Това е e-mail им:sme@sme.bg.Кой ще ги помоли? yeah angel
Върнете се в началото Go down
JoBros
Нов
Нов
JoBros


Брой мнения : 78
Местожителство : София
Registration date : 20.08.2009

Новини около бандата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини около бандата   Новини около бандата - Page 6 Icon_minitimeСря Авг 26, 2009 8:13 pm

УаУ! Това е страхотна идея! Smile Нз! Ами хайде всички да ги питаме... Smile
Върнете се в началото Go down
bibi_bg
супер фен
супер фен
bibi_bg


Брой мнения : 134
Age : 32
Местожителство : софия
Registration date : 30.12.2008

Новини около бандата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини около бандата   Новини около бандата - Page 6 Icon_minitimeСря Авг 26, 2009 8:28 pm

хахахахаххах ама мацки аз им писах на СМЕ още миналата година и нямаше никва реакция Sad но може би ако направим подписка ли де да знам... или всички да им пишем...ама те ще поканят само хора от които ще имат печалба.значи трябва да им докажем по някакъв начин че групата имат страшно много почитатели тук.айде аз като малко по напреднала в тези неща ще им пиша едно писмо със запитване какво трябва да направим почитателите за да бъде организиран техен концерт.такааам... да видим... ама го пиша първо тука, да кажете дали ви харесва писмото и дали трябва да му променя нещо и по после ще го пратя:
Уважаеми СМЕ, (примерно)
като представител на официалния фен клуб на група Jonas Brothers бих желала да ви помоля за отговор на следните въпроси:
1. Възможно ли е да поканим групата за концерт в България?
2. Ако да, какви са изискванията към нас-техните почитатели и как да докажем, че това мероприятие ще има успех?
искрено ваша
Б. Петрова


е, сега, казвайте какво трябва да се променя и добавя in love
от мен толкова
Върнете се в началото Go down
adelin4eto_03
Нов
Нов
adelin4eto_03


Брой мнения : 54
Age : 32
Местожителство : Sofia
Registration date : 27.04.2009

Новини около бандата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Новини около бандата   Новини около бандата - Page 6 Icon_minitimeСря Авг 26, 2009 9:40 pm

Писмото е хубаво. yeah
Върнете се в началото Go down
JoBros
Нов
Нов
JoBros


Брой мнения : 78
Местожителство : София
Registration date : 20.08.2009

Новини около бандата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини около бандата   Новини около бандата - Page 6 Icon_minitimeСря Авг 26, 2009 10:54 pm

Да, прати го! Smile Smile
Върнете се в началото Go down
Dark_Angel
Модератор
Модератор
Dark_Angel


Брой мнения : 285
Age : 35
Registration date : 26.01.2009

Новини около бандата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: zdr   Новини около бандата - Page 6 Icon_minitimeЧет Авг 27, 2009 7:05 pm

Писмото е добро,прати го! yeah
Върнете се в началото Go down
bibi_bg
супер фен
супер фен
bibi_bg


Брой мнения : 134
Age : 32
Местожителство : софия
Registration date : 30.12.2008

Новини около бандата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини около бандата   Новини около бандата - Page 6 Icon_minitimeЧет Авг 27, 2009 7:53 pm

ок, пращам го. ако получа някакъв отговор веднага ще ви кажа kiss
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Новини около бандата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новини около бандата   Новини около бандата - Page 6 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Новини около бандата
Върнете се в началото 
Страница 6 от 14Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Jonas Brothers :: Jonas Brothers :: Jonas Brothers-
Идете на: