Jonas Brothers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jonas Brothers

BG Fanclub
 
ИндексMusicПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Welcome fans

Go down 
+6
tino0o
joefan82
sisbaby
bibi_bg
JoBros
Admin
10 posters
АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 85
Age : 34
Местожителство : Монтана
Registration date : 01.08.2008

Welcome fans Empty
ПисанеЗаглавие: Welcome fans   Welcome fans Icon_minitimeПет Авг 01, 2008 6:11 pm

Така, за да е ясно на всичики пускам тази тема. Тук посрещаме
всичики новодошли. За да се опознаем добре всичики може да пусните тема
със ника си и в нея да разкажите за себе си, каквото пожелаете, а пък
останалите потребители ще могат да ви задават въпроси, каквито желаят.
Ако има някой въпрос, който е прекалено личен за вас и не искате да му
отговаряте, тогава просто кажете, че няма да отговорите на този въпрос.
Е това е всичико, ако има нещо не ясно питайте тук.
Върнете се в началото Go down
https://jonas-brothers.forumotion.net
JoBros
Нов
Нов
JoBros


Брой мнения : 78
Местожителство : София
Registration date : 20.08.2009

Welcome fans Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Welcome fans   Welcome fans Icon_minitimeПет Авг 21, 2009 8:47 pm

Здравейте! Аз съм Илиянка от София. Слушам Джонасите от много време. Не разбрах за тях от Camp Rock. Случайно се натъкнах в нета и харесах първия им албум. От тогава съм им фенка. Smile
Върнете се в началото Go down
bibi_bg
супер фен
супер фен
bibi_bg


Брой мнения : 134
Age : 32
Местожителство : софия
Registration date : 30.12.2008

Welcome fans Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Welcome fans   Welcome fans Icon_minitimeПет Авг 21, 2009 9:34 pm

здрасти и от мен!казвам се Биляна, но сериозно, мога да убия този, който ме нарече така! или Биляно, или билянке, или Билянко (както ми викаше малкия ми брат преди) или скуби. иначе всички ми викат биби или фифи. и аз като илиянчето съм от софия. любимите ми занимания са танците, пазаруването, обичам също да слушам музика (джонас предимно), много обичам да ходя и на кино и много обичам да се снимам, въпреки че на 90% от снимките не се харесвам... но нищо, важна е идеята Wink
мразя да пазя диети, въпреки че според майка ми постоянно трябва да спазвам някакви...аххх...мразя и прекалено надутите хора.
хората ме определят като забавен, откачен и страшно упорит човек.
за момента друго не се сещам.
Върнете се в началото Go down
sisbaby

sisbaby


Брой мнения : 5
Age : 29
Местожителство : BG
Registration date : 15.06.2010

Welcome fans Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Welcome fans   Welcome fans Icon_minitimeВто Юни 15, 2010 12:17 pm

Аз съм Сиси От стз съм И от много време слушам Джонас Брадърс И днес открих тоя форум И ето че се регистрерах Welcome fans Jonas+Brothers+-+Lines+Vines+And+Trying+Times
Върнете се в началото Go down
joefan82

joefan82


Брой мнения : 39
Age : 41
Местожителство : Бургас
Registration date : 23.07.2010

Welcome fans Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Welcome fans   Welcome fans Icon_minitimeПет Юли 23, 2010 3:01 pm

Здравейте на всички.Казвам се Таня от Бургас,на 27 години.Сигурно може да съм най-голяма оттук,но ги забелязах Джонас случайно по МТВ.После ги гледах в Camp Rock.Започнах да се интересувам за тях,свалих всичките им албуми,от тази година следя по Дисни канала първия сезон на Джонас,а в ютубе гледам и новия сезон-Jonas L.A.
Страхотна група са,много са талантливи и забавни,най-много ми харесва Джо,толкова е готин и сладък.Джо има и фейсбук,аз го имам там за приятел.Този форум го открих съвсем случайно,след като търсих форуми за Джонас.Радвам се да бъда тук.Джонас са най-добрите. kiss in love i love you
Върнете се в началото Go down
bibi_bg
супер фен
супер фен
bibi_bg


Брой мнения : 134
Age : 32
Местожителство : софия
Registration date : 30.12.2008

Welcome fans Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Welcome fans   Welcome fans Icon_minitimeЧет Авг 19, 2010 2:08 pm

с малко закъснение ви поздравявам с добре дошли в нашия форум Smile
Върнете се в началото Go down
joefan82

joefan82


Брой мнения : 39
Age : 41
Местожителство : Бургас
Registration date : 23.07.2010

Welcome fans Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Welcome fans   Welcome fans Icon_minitimeПет Авг 20, 2010 9:15 am

bibi_bg написа:
с малко закъснение ви поздравявам с добре дошли в нашия форум Smile

Мерси, радвам се да бъда тук и че ви открих. kiss
Върнете се в началото Go down
tino0o

tino0o


Брой мнения : 7
Registration date : 28.08.2010

Welcome fans Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Welcome fans   Welcome fans Icon_minitimeСъб Авг 28, 2010 7:26 pm

Здравейте,аз съм Тино.На 14 години съм.Виждам че няма много момчета фенове на JB,но аз ги слушам от много време.Сега живея в Испания и ще ги видя за пръв път в Барселона.С нетърпение очаквам да излезе втория филм на
Camp Rock 2 the final jam.Първия филм беше много як.
Върнете се в началото Go down
joefan82

joefan82


Брой мнения : 39
Age : 41
Местожителство : Бургас
Registration date : 23.07.2010

Welcome fans Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Welcome fans   Welcome fans Icon_minitimeНед Авг 29, 2010 9:46 am

tino0o написа:
Здравейте,аз съм Тино.На 14 години съм.Виждам че няма много момчета фенове на JB,но аз ги слушам от много време.Сега живея в Испания и ще ги видя за пръв път в Барселона.С нетърпение очаквам да излезе втория филм на
Camp Rock 2 the final jam.Първия филм беше много як.

Здравей,аз съм Таня от Бургас. Голям късметлия си,щом ще ги видиш.
А за новия филм, аз го гледах вече,преди няколко дни го качиха и с български субтитри.
Даже писах на Джо и Деми,че много ми хареса филмчето,и те ми благодариха и се радваха,че ми е харесал.
Върнете се в началото Go down
tino0o

tino0o


Брой мнения : 7
Registration date : 28.08.2010

Welcome fans Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Welcome fans   Welcome fans Icon_minitimeНед Авг 29, 2010 11:22 am

Здравей,Таня.За Camp Rock 2 ли става дума?Досега не съм го намерил в българските търсачки но не мога да влизам в замунда и арена.Сигурно там го има.
Върнете се в началото Go down
joefan82

joefan82


Брой мнения : 39
Age : 41
Местожителство : Бургас
Registration date : 23.07.2010

Welcome fans Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Welcome fans   Welcome fans Icon_minitimeПон Авг 30, 2010 10:25 am

tino0o написа:
Здравей,Таня.За Camp Rock 2 ли става дума?Досега не съм го намерил в българските търсачки но не мога да влизам в замунда и арена.Сигурно там го има.

Да, за Camp Rock 2. Има го в Замунда вече и с БГ субтитри. Аз поне 2 пъти го гледах. Но по Disney Channel Bulgaria другия месец ще го дават, мисля че беше на 18.09.
Също и на 12.09- Jonas L.A.
Върнете се в началото Go down
megito_njk_jonas

megito_njk_jonas


Брой мнения : 70
Age : 31
Местожителство : Земя на страстта
Registration date : 09.01.2010

Welcome fans Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Welcome fans   Welcome fans Icon_minitimeВто Авг 31, 2010 10:36 pm

Здравейте Very Happy Доста закъснях с моето представяне.Когато открих този форум,нямах търпение да го разгледам,да се регистрирам и да започна да пиша.А от друга страна не знаех дали ще съм редовна и затова чаках до този момент.И така...Казвам се Меги и съм наборче на Ник in love В една друга тема казах,че се запалих по момчетата от CAMP ROCK.Явно тук всички сме на мнение,че Джонас са много красиви и талантливи.Няма как да е иначе...Това си е самата истина.Фенка съм им от година и 6 месеца.Продължавам да си ги обичкам много i love you Друго,което мога да ви кажа за себе си е,че обичам да излизам с приятели,да пазарувам,да гледам филми,да слушам Джонас,да чета книги.Нещо, по което съм по-различна от другите ми съученички(по-голямата част от тях) е,че съм сериозна,държа на думата си и съм любознателна.Имам сериозни планове за образованието си по-нагоре.Мразя лъжата и лицемерието.Искам от хората около мен да наричат нещата с истинските им имена.Това са основните неща за мен.Радвам се,че попаднах тук,сред толкова истински фенове на момчетата,и толкова мили хора. angel
Върнете се в началото Go down
alex-joe

alex-joe


Брой мнения : 21
Age : 28
Местожителство : бургас
Registration date : 08.07.2010

Welcome fans Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Welcome fans   Welcome fans Icon_minitimeСря Сеп 01, 2010 11:22 am

З,Д,Р на всички. Аз съм Александър от шумен.Фен съм на ДЖОНАС от 5 ГОДИНИ Exclamation cheers.Когато открих този форум,нямах търпение да го разгледам,да се регистрирам и да започна да пиша.А от друга страна не знаех дали ще съм редовен и затова чаках до този .
Чао на всички. farao farao farao






kiss kiss kiss
Върнете се в началото Go down
http://www.jivotno.com/alex_toto
lovely_vampire

lovely_vampire


Брой мнения : 4
Registration date : 07.09.2010

Welcome fans Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Welcome fans   Welcome fans Icon_minitimeВто Сеп 07, 2010 6:48 pm

Здравейте и от мен! Така като гледам повечето харесвате Джонасите от доста време. Е аз съм им фенка от няколко месеца, но какво да се прави... laughter . Та к'во да кажа... обожавам ги! И най-вече Джо i love you , просто нямам думи с които да го опиша. А Кевин и Ник, и те са сладури и са много забавни...
Ей олях се... Very Happy Казвам се Ивет (НО моля ви казвайте ми Ив, Иви, Ивче и всичко друго, защото си мразя името). От град Севлиево съм, на 18 /скоро ще направя и 19/. За щастие ще уча в Силистра и вече ще живея там. Друго какво за мен... обичам да рисувам, да пиша, да се забавлявам.
Форума е страхотен... bravo !
Върнете се в началото Go down
khm
Гост




Welcome fans Empty
ПисанеЗаглавие: fuck you   Welcome fans Icon_minitimeПет Сеп 17, 2010 8:34 pm

i love the navigation or however do you say for that.
Welcome fans Icon_mini_index­Welcome fans Icon_mini_portal_en­Welcome fans Icon_mini_register_en­Welcome fans Icon_mini_login_en
i don't like the rest of the forum .. it's soo ugly xDDDDDDD
i' sory for all ugly words, but your cuntry sucks! i'm sory i'm too drunk xDDDD
Върнете се в началото Go down
vanima

vanima


Брой мнения : 32
Age : 26
Местожителство : гр.Карлово
Registration date : 16.09.2010

Welcome fans Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Welcome fans   Welcome fans Icon_minitimeСъб Сеп 18, 2010 6:09 pm

Здравейте Всички!!! Аз се казвам Ваня от Карлово на 13. Фенка съм на ДЖОНАС от доста време.
Oбожавам ги! Най-вече Джо.
Кевин и Ник са много забавни. Всички са много талантливи!!!
Обичам да рисувам,пея и да се забавлявам.
kiss kiss kiss за всички...
Форума е чудесен bravo.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Welcome fans Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Welcome fans   Welcome fans Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Welcome fans
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Jonas Brothers :: Welcome-
Идете на: